Uprchlíci no3

29. srpen 2015 | 18.00 |
› 

Třetí druh uprchlíků co momentálně k nám chtějí. A z kterých si každej politik a takzvanej nationalista skládá svou ubohou pohádku. Ale tady je hezky rozebereme všechny.

Třetí durh uprchlílů jsou uprchlíci z balkánských států, Rununsko, Srbsko, Černá hora, Kosovo, Makadonie, Albánsko, prostě chudý státy a státy kde bouřila léta občanská válka. Před lety uteklo plno lidí a mají tam nyní baráky stát. Ty co tam zůstaly a trpí chudobou to vidí a chtějí nyní taky mít tolik peněz že si doma mohou postavit barák, nebo dva. Jestli chtějí doopravdy pracovat nebo ne noposoudim. Ale vidí že i skrz sociálku se jim vede líp než doma. Ale chtějí víc. A jsou přeci i jiný možnosti se rychle vydělat na ten svůj barák. Když to nejde dobře placenou prací tak hold jinak. Teď můžete říkat etika má nebo nemá pravdu, ale je to tak. I některý  z vás, ne li většina, už někdy alespoň trošku někde podvedli, si přividělali bokem.

Jenže pro tyto lidi nemůžem použít pojem uprchlíci ale migranti a pro migraci jsou zákony který říkaj krátce zůstaňte doma. Nejsou to uprchlíci protože nejde o jejich život ale jde jen o lepší život a peníze.

Naši nemilý propaganti co huláčí proti uprchlíkům si udělaj kašičku z ekonomickýho migranta a uprchlíka kterýmu jde o život s tim že je to ekonomický uprchlík. Ale tahle kombinace vlastně neixistuje když nad tim přesně zamyslíme a rozeberem vše na součástky.

Proto by všichni měli svýmu státu pomoct se s tim rychle vyspořádat. Uprchlíkům dát ochranu a migranty poslat zpět domů. Protože přesně to zkouší. Nic jinýho.

Jedno slovo mám pro ty co si myslí že tohle neni pravda ale propaganda. Slovo demagog. Nechceš li chápat tak čti dál, uč se a časem pochop nebo se zahrab a doufej že jsi jediný na světě. Nejsi! Proto otevři oči a zeptej se tvý nefalšovaný etiky jestli je to co ti falešný nacionalisti namlouvaj správný. Etika ti řekne, neni.

Jo a články nekončí. To byl jen začátek. Pro Etiku, pro novou generaci. Hurá, hurá, hurá.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Uprchlíci no3 honza 09. 09. 2015 - 01:19