Uprchlíci no 2.1

31. srpen 2015 | 16.00 |
› 

nekra: Nesouhlasím s tebou a nemám rád taková obvinění, že MY můžeme za to, co je v Africe. V Africe se maj před Islámským státem bránit oni, my se máme bránit tady, aby se Islám a teroristi nerozlejzali u nás.

Klidně se za to ciť odpovědná, jestli chceš, ale nesugeruj to nám ostatním. :X
Já se za ně odpovědný necítím, nic jsem v Africe neprováděl. Vlny nelegálních imigrantů mi samozřejmě vadí, protože pro nás představují ohrožení (sociální i ekonomické).


Je to obvinění naší ekonomiky, evropský a americký ekonomiky (ruský a čínský taky). Vykořisťovaly jsme tu zemi hodně dlouho bye toho aby jsme si dělali vůbec myšlenky o tom co bude v budoucnosti. Myslim s tim velký firmy. Ale tyto podporujem s tim že kupujem jejich levné zboží. Plno afrických států prostě nemá na to aby vystavyli dostatečně silnej vojenskej aparát aby se mohly samy před extremisty bránit. Koukněte na svět. Po každý válce o nezávislost, byla i občanská válka. A v některých tito státech zuří ta občanská válka do dnes. Tohle využijou extremisti.

Skrátka: Naše firmy jdou do afriky, vykořisťují stát, zanechaj chudobu aby jsme my mohli levněji nakupovat. Slabá vláda se neschodne s občanama a tohle využijou extremisti který skrz slabou vojenskou obranu nemaj problémy. Se štěstim sympatizuje ještě ta vláda co tam firmy zanechali s nima. A tim se to stane naší vinou. My jsme to nepřímo podporovaly.

Na první pohled za to nemůžem, ale rozeberte to na kousky a vidíte že jsme tomu trochu pomohly. Teď dostáváme drahou účtenku za to že jsme chtěli levně a lechce žít. A stejně s toho nic nemáme. Každej normální člověk to nemá lechký. Na konec si na nás všech vydělali jen ty co stejně už hodně měli. TO JE POLITIKA!!! Tuhle metodu máme i v rusku, číně, americe ještě dál silně. Všechny tři státy vedou ekonomický války a zhoršujou tyto problémy hlavně pro nás.


Etika se necítí za to nějak zvodpovědně. Patří k nopvý generaci co začíná teť i politický bojovat pro to za co stojí. Úkol etiky je tohle vše "sugerovat" vám ostatním. Etiky a nová generace jste vy všichni. Chcete reální lepší život? Tak musíte otevřít oči. A proto existuje Etika.

A teď si musíte samy domyslet jestli jste něco provedli co přispělo tomuhle. Doma toho najdete dost;-) I ten banán na stole k tomu patří, to kafe co pijete a i ten počítač co zrovna používáte. A mnoho dalších věcí. Tohle vše mohl zrovna ten migrant pro nás dělat. A ohrožení ekonomiky nejsou. V čechách máme 10 miliónů obyvytel a v zahraničí je taky 10 miliómů čechů. Samy migrujem do ciziny. A plno z vás chce do německa, protože si myslí že to tam je lepší. Smůla. Neni. Je to totálně stejný. Naopak. My češi doháníme německo a jestli budem chtít tak je předeženem. Ale pro to nesmýme my migrovat samy do ciziny a nechat dobrý lidi přijít knám aby nám s naší ekonomiji pomohly. Chybí nám lidi;-)

Zdroj: http://etika.vzpomina.cz/462-komentare.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře