Anti

2. září 2015 | 20.00 |

Jo je to furt to samé. Vždy se mi musí zobraznit že je vše u mě jiný. Jsem anti? Vždyť nejsem proti. Já jsem já a to co ze mě i jiní udělaly, co ze mě tento náš svět udělal.

A stejně jsem asi anti. Ale jinak anti. Nepasuju nikam. Jsem vše a nic. Něco určitýho a přitom nic nic přesnýho. Rozpar na všech stranách života. A ten život mi vždy ukazuje že přesto že je vše u mě jiný a i stejný tak lidi co jsou jako já přeci jen nejsou jak já. Kde je u mě dobrota vychází u jiných zlo. Ale tim pádem si lidi myslí že to je tak i u mě. Že to co dělám je taky zlí když je to i tich jiných zlí. Přitom to tak neni. Jednám sice taky někdy zle, ale vždy jako reakci na nějaký útok proti přátelům, rodině nebo proti mě. Chránim pak samozřejně ty na kterých mi záleží i když s toho pak zlo spočívá. Tohle zlo spočívá ale i z nenávisti z časů kde mi bylo ublíženo. A lidi mi ubližují nadále. I některý lidi co si říkaj že jsou mý kamarádi.

Na druhou stranu najdu i občas lásku, která to zlo drží pod kontrolou. Zlo, nenávist a láska jsou silný zbraně, stejně jako touha. A touhu mám taky. Touhu po lásce. Po mojí lásce. Dá se říct že toužim po mojí lásce kterou bych zlem bránil proti věcem co nenávidim.

Ale to je zase anti. To nejde. Proto se učim neustále a doufám najít cestu k ráji. Spravedlnou, upříjmou a tolerantní. Miluji.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře