Praha 8.2015

3. září 2015 | 12.00 |

Sice je to privátní ale vlastně to patří víc k čechám, k praze. Byl jsem v PRAZEEEEE:-D OK, konec vtipu. První slova co mě teď napadaj jsou: "Jděte do prdele!!!"

Proč? Tak jděte do centra prahy oblečený v lepších věcech a poznáte proč. Nezapomeňte foťák ještě. Tim pádem každej prodavač a i pražák s vámi začne mluvit anglicky. Najednou jste něco lepšího než ostatní. Nejste už čech ale cizinec. A když řeknete na schvál že anglicky nerozumíte, že mohou česky s vámy tak na vás čumí jak na něco zvláštního a nebo to ani nepochopí a blábolí dál něco. "Máme super nabídku pro vás." No já taky. Že nic nekoupim a dolary nemám. OK mám. Asi 18 Dolarů mám:-))

Ne fakt je to jako děs. Necítím se čechem v praze ale cizincem. Některý semnou nepromluvili ani česky tak mě docela zajímalo jestli tu řeč vůbec umí. Ale když jsem už na návštěvě tak si musim udělat taky ostudu. Jinak řečeno si užít. A jak to vypadalo, to se dozvíte v jiných článkách.

Takže událost v čechách je že v centru prahy chybí češi. Udělaly metaforzu k lidem co mluvý ale neposlouchají. Turista ve vlastní zemi. Děkuju. A vy si stěžujete kvůli uprchlíkům. Ehm začněte u sebe. S tim co si myslíte když projdu kolem jako čech. Nepoznáte svý vlastní lidi, ignorujete je dokonce. A nejen v praze. Jsme češi. Hrdej národ. Chytrej národ. A mnoho víc. Tak se tak chovejme a ukažme to světu zase jednou. Vítám vás. Posaďte se. Kafe nebo čaj?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Praha 8.2015 katka 03. 09. 2015 - 12:46