Nasrat

3. září 2015 | 16.00 |

Slovo dnešního dne. Nasrat. Dnes volno a firma mě dokáže i tak nasrat. Jsem doma a kecy lidí mě dokážou nasrat. A já bych se nasral nejlepé na ně.

Firma mě nasrala protože jsme v přechodový společnosti a tim se nepovedlo nám zaplatit správně naše platy, napsat správný výpisy, poslat pořádně peníze, bonus nevyplatily. Ale povedlo se jim bloknout nakupující výhody. Blokly nám naše pracovní karty. Hlavně že před měsícem říkaly jak dobře ten přechod bude udělanej. Bez problémů. Jo tak bez problémů? Nic neklaplo. A i smlouvy jsou určitě už neplatný. Nedivil bych se.

A proč mě serou kecy jiných? Jo důvod je dokonce i aktuální. Téma uprchlíci. Nějak bych řekl rád: "Držte hubu, jste všichni stejný. Jen kecy ale skutek utek." 1969 přijeli rusáci nás osvobodit? Jak vymazaný jste prosim vás? Nepřijeli nás osvobodit ale okupovat. Protože jsme vyvolali demokratiji a nechtěli jen jednosměrnej komunismus. Kdo tenkrát se postavil proti okupujícímu vojsku? Byly to mladí lidé a ty zaplatily taky svou krvý a svobodou za tohle. A mymochodem nám taky nikdo nepomohl. Tak se komunisti násilím vrátili. Hej a timto dostanete další politickej článek. Hezkou diskuzi malou.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře