Islám a teror

4. září 2015 | 18.00 |
› 

Plno lidí se bojí islámskýho teroru. Ano toho se musí člověk bát. Stejně jako jinýho teroru. Jako teroru od komunistů, nacistů, teror všech vír, teror psychopatických diktátorů, teroru co provadíte vy! Nestydíte se zrovna propagovat teror kterýho se prej bojíte?

Etika, nová generace bojuje za nás všechny. Ale k tomu někdy jindy. Teď ten váš islámský teror.

I8slámský teror. Co nám to říká. Bomby, letadla co vlítly do World Trade Center, unešený letadla, vyhození do vzduchu lketedel, vlaků, autobusů a baráků. Ale momentálně vidíme teror v Síriji a Iráku kde islamisti Islámskýho Státu lidem sekaj hlavy, zastřelujou je, upalujou nebo ukamenujou. Nejen vojáky co proti nim bojujou ale i civilysty z jinou vírou, ženy, děti. Kdo neutek je mrtvej. Moment neznáme to? Hitler, Musolini a Stalin to taky dělaly. Oukey chybí už jen ty koncentráky. Ale to islamistům Islámského Státu je asi moc nudný. Víte kolik Evropanů co se tady narodili bojuje na straně Islámskýho státu kterýho se tak bojíte? Ne jen pár. Hádejte. Ne 100 ne. Víc. 500? To máte jen angliji. 1000? Oh víc lidi. 2000? Jo myslim že se přibližujem. Co já vim. Čísla k tomu momentálně najít je těžký. Problém je že na každýho co šel bojovat přijde asi tak 5x tolik co u náz zůstaly. Ano i v čechách. Jej. Možná váš soused. Po taji. Co vy víte. Nebojte se tich co knám chtěj, co utíkaj. Ty nic neudělaj. Bojte se našeho vlastního teroru co nepoznáme, co nevidíme.

Tak se nebojte. Islámskýho teroristu nepoznáte. Ale uprchlík možná ano. Ale jen možná. Islámskej terorista je prostě jen rasista. A rasisty poznáme. Alespoň ty naše.

Teror je teror. Nezabráníme mu tim že propagujem strach. Zabráníme mu jen když se mu společně postavíme. Jako jednota která v Síriji a Iráku chybí. Proto musíme s uprchlíkama a se všema ostatníma státama co jsou proti teroru se postavit. Tak a můžem s tim začít u nás. Naše vlastní teroristy, co propagují strach a nenávist, poslat tam kam patří.

veni vidi vici - přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře