Naši radikálové vs ekonomika

6. září 2015 | 12.00 |
› 

Je docela hrozivý vidět jaký politický směry v čechách jsou. Zaujmu se tu teď jen jednoho určitýho směru. Rasismu a nacismu.

Jako češi jsem se s tim setkaly dost často a tak víme že to nepřináší nic dobrýho. Ale i takový lidi jsou mezi námy. Je to jen hzdka. Ale tak začínali všichni radikálové. A i u nás se jim daří falešnýma informaci a propagandou postát na strachu lidí. Naslouchaj jim protože solidní lidi nějak neví co vlastně říct. Etika ví co říct. Pravdu.

Naši radikálové vybarvujou zločiny všech druhů co "islamisti", uprchlíci a migranti u nás chtěj provádět. Ale to je jen propaganda bez důkazu. Jedinej důkaz co je že uprchlíci právě utíkaj před timahle zločinama. A zatim jim nikdo nenásleduje. Dokázaný je taky že na straně vraždících islamistů od IS bojuje hodně evropanů co se narodily a vyrůstaly u nás. Nikdy nebyli radikální a jen se dostali k tim lidem co jim nemluvily to samý co dělaj naši radikálové teď s námi. Tak se jim podařilo už několij desítek tisíc lidí fakt dostat tak daleko že převzali jejich radikální fašistický myšlení. Lidi až se s toho zpamatujete tak se styďte.

Já se za vás styďim. A tim pár radikálům co tohle zneužívaj přeju že je kvůli zradě na vlastní zemi zavřou. Co dělají je politická vražda. A ti co je podporujou vraždí pasivně. Proč? Kdo nepomůže člověku v nouzi je sám vinen když tento člověk přijde o život.

Radikálové u nás často říkaj že si to ekonomicky nemůžem dovolit. A víte že můžem. Jde o to jak rychle se uprchlík naučí česky aby mohl pracovat. Nevezme nikomu práci protože ta práce vznikne sama od sebe pouhou existencí toho člověka a kdyby jsme neprodávali vše do ciziny tak máme práce víc než dost. Jediný co by to chtělo aby se vše zlepšilo, je zvíšit platy na nějakou úroveň kde nehrozý chudoba a zároveň omezit špičkový platy. Tohle je zase politická a ekonomická otázka. Ti naši radikálové na tomto se svýma řečma nic nezmění.

Chcete lepší život? To je to co s toho vyslechnu. Tak se musíte postarat samy. Radikálové vám nepomůžou. A uprchlíci s tim taky nemaj nic společnýho. Co se týče stravy tak by to ekonomicky bylo pro zemědělce lepší kdyby bylo v čechách více lidí. Tim začne ekonomická otázka sama s odpovědí. Uprchlík se naučí česky. Mezitim potřebuje jídlo a minimální výbavu. To vše se musí vyrobit. Takže spotřeba je vyší. Vyší spotřeba, znamená vyší potřeba lidí co znamená práce pro ti co žádnou nemaj. A začne domino. Ekonomika se zvětšuje. Uprchlík dostane tak taky práci a může si koupit víc než jen s malou podporou. Tim pádem se toho musí zase výc vyrobit. A tak to pokračuje až to někdy skončí. S výsledkem že procentuálně zůstane stejně lidí bez práce s uprchlíkama jako bez nich. Jen počet obyvatel se změní. To je zdravá ekonomika a tu máme a budeme dále mít.

Chápete? Dokavať je dost co jíst tak to je jedno kolik lidí u nás bude.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Naši radikálové vs ekonomika márinka 23. 11. 2015 - 23:31