Ubohá politika

11. září 2015 | 18.00 |
› 

Jo, na tenhhle článek ce museli chvíly schhomážďovat informace. Muselo se debatovat, poslouchat, divit ale i smát. Jedno slovo padlo docela často. Ubohý. Ne že jsou uprchlíci ubohý, ale politici a státy jsou ubohý. Celkově se dá říct že německo pri tich diskuzích vyhrávalo i přes fašistický propagace pár lidí. Následuje švédsko. Totálně prohráli země z blízkýho východu, emiráty. Madáři a češi se ale taky neukázaly zrovna moc hezky. Je u nás fakt tolik fašistů a nacionalistů v náší kráský zemi?

Fakt je že němci už u sebe má 450 000 uprchlíků a migrantů. Maximální sociálně kapacita leží u 500 000 a to jen na krátký čas. Sociálně si němci více uprchlíků trvale nemůže dovolit. Ano sociálně. I přes to nebudou zavírat hranice. Jen rychleji posílat migranty zpět domů, aby mohly poskytnout místo migrantům. Počítaj že plno uprchlíků zůstane trvale v německu a proto je chtějí rychle integrovat i pracovně. Třebas v Hamburgu maj uprchlíci dostat během dvou let práci.

Zajímavá diskuze byla s muslimama. Samy nechtějí aby se sem dostali muslimský radikálové a že je to trapný a ubohý pro emiráty že uprchlíci nechtěj zůstat tam ale utíkaj do evropy, do německa s obrázkama od merklový. Ubohý a hlavně velká facka pro tyto státy co kritizujou a propagujou už léta proti evropě.

Ale všude se postrádalo něco. Něco na čem mi velice záleží. Moje zem, čechy. Nikde sme se neoběvujem v pizitivním. Jediný promínění o nás je, že jsme politicky proti uprchlíkům a máme jen výmluvy. Tyto mi připadají hodně fašisticky, rasistický a intolerantní vůči víře. Nepoučili jsme se od rusů co nás léta okupovali a utlačovali? Chceme fakt jít teď do dějin s tim že stát co byl vždy hrdej a myslel směrem budoucnost se zasek a šel fašistickym směrem? Protože to nějak tak vypadá pro ostatní. Přitom to tak neni. Jen některý z nás podlehly falešnou propagací intolerantních, nacionalistických, fašistických a politických lhářů.

Ale my jsme chytrý. To se o nas taky říká. Stejně jako že jsem pracovití a daleko to vždy dotáhnem. A proto přijdem na všechny lži a falešný propagace.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář