Orál

23. leden 2016 | 20.00 |

Tak před pár dny jsem náhodně narazil na něco co vám dám dál. Jo jde o sex, jo po dlouhý době píšu zase o tom.

Téma orální sex je pro každýho jiný. No bylo by to nudný kdyby ne. Zajímavý je že 10% žen odmítá pro sebe orální sex a jen 3% mužských.

Zajímavost je že mladší se daj víc na orální sex protože chtěj mít svoje první s někym pravým nebo dokonce až když jde o svatbu (i když tak dlouho stejně nevydrží). Stejně jako že ty mladší co jsou na orální sex jsou mladší než dřív. 18, 17, 16, 15, 14, 13, ok do nuly to nejde. Trochu prokouknout to ale člověk může ne?

A když se to prokoukne tak dřív se spíš spolu rovnou vyspali a teď holky jdou raději na orál než na soulož. A taky chtějí raději orál než soulož. Já tomu říkám poučení. Proč poučení? No protože se poučují s tich příběhů kde chtěl kluk holku jen do postele a pak o ní nechtěl ani vědět po té co se s ní vyspal. Zajímavej vývoj ale ne novej. Vlastně už začínal v době kdy tu ještě nic nebylo. Ale byl to jen vývoj. Teď se to vlastně prosadilo. Respekt. Ale konec tématu sex-alarm to určitě neni. Takže další skandály? No to musim nejdřív prokecat s tima co semnou spolupracují.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář