Čechy první

29. leden 2016 | 16.00 |
› 

Tak teď jsem pár dnů prohlížel plno věcí vůči česku. Historije, geografie, politika i tradice (lidi to rádi mýchaj dohromady). A možna teď někteří ví o co půjde

Víte že máme zajímavou a krásnou historiji. Že nás japonci obdivují. Víte že geograficky ležíme dobře i když nemáme přístup k moři.

Co se týče politiky tak sice máme směr, ale nikoho kdo se tohoto směru doopravdy celou dobu drží. Což je velkým problémem. Protože se s tim nemůžem identifikovat. K tomu přijdou naše tradice. Tato kombinace posiluje lidi co nemáme rádi ale umí nás obelhat. Jsou to skrytý fašisti co nám předstíraj že chtěj jen to nejlepší pro nás a přitom jsou to jen kecálisti co se chtěj dosat jen na moc. A takovych mě z dějin napadá plno. Plno kolem našeho státu ale nikdy u nás.

Příští články se proto budou jednat jen a jen o nás. Co jsme byli, co jsme a co z nás některý chtěj dělat. Kam to povede na konec musíme rozhodnout všichni a né nějaký kecálisti co jsou vlastně všude na světě. Ale k tomu mě napadá něco co říkám a teď neprozradim. Trochu napětí to snad přinese.

A jinak. Tohle je taky výzva otevřít oči a něco dělat a nejen tohle číst. Informace jsou vždy výtaný i na mail etiky;-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář