Psycho

13. únor 2016 | 10.00 |

Ne já. I když to tak někdy vypadá. Ale oproti ostatním si připadám víc než normální. Ne, teď jde o všechny. Jestli se práte proč zrovna o všechny, tak čtěte články o Mobbing.

Ouvej, jo plno se děje. Víc než by mělo. A ně to zase jednou totálně naštvalo. Jak se to projevuje? No s krz to že je to u mě konstantná věc že mě něco nebo spíš někdo štve tak to nemá žádnej extra výjev. Ono to bouchne zase najednou a pak bude problém. Teď jde o pravdu. A to rozeberu než mě napadne kdo si zaslouží nejvíc být svědkem mýho psycho výlevu. A to určo nebude jako včéra odpoledne co jeden chlápek provokoval bouračku a já mu na to řekl jestli chce abych ho udal. Za to jsem ho měl asi zmlátit. Ale takovej zamindrákovanej hlup mi o víc nestál. Takže nedostanete žádnou psycho akci.

A proč jsem naštvanej víc než normálně. Chjo. Před pár měsícema jste četli pár článků z poezije a citů. A tohle navazuje. Něco vám ukážu a pak určo pochopíte.

včera 16:39

už tu nebudu...sbohem....jediný kontak se mnou je jen telefon


No pro mě to vypadá dost silně na rozlučku a nějak na konec. Hlavně když tomu předcházelo ještě pár věcí.

Zatim nevim co a jak. Kouknu se na to. Teď hned nic nenadělám. Každopádně je jistý. Jestli mi někdo vzal lásku tak pozná to "Silně narušené stvoření se sklony k bezdůvodnému vzteku na sebe, lidi kolem a celej svět." Jupí
Zdroj: http://etika.vzpomina.cz/"

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře