20081103/Začátek

3. listopad 2008 | 14.25 |

Temný myšlenky měli jejich vznik už před lety. Takže docela dlouho. To sem neměl ještě blog, internet a dokonce ani počítač. Vše kolem temných myšlenkách se psalo na papír, do sešitů a jak to tak je u věcí co nemaj heslo nebo nejsou nějak zajištěný tak si to někdo jednou přečet. Ale to nebyl důvod proč jsem je později zničil. Ne jako že bych je jako jiný zahodil nebo roztrhal a zahodil. Ne trochu radikálněji. Já je spálil a popel rozpustil ve vodě. Tenkrát jsem si řek že nikdo nemá dál číst co tam stojí, nikdo to nemá vědět a že stačí že to já budu mít dál v hlavě. Co sem nevěděl bylo že pár kopijí se dostalo mezi lidi. Né všechno ale dost.

A proč byli zničeny? No mělo to privátní důvody. Řekněme že kdyby dále existovali tak by mě brali za nejméně blázna (tak to přepíšu raději). Co já vim za co by mě brali. Já chtěl jednoduše jenom svůj klid. Nic jinýho. A temný myšlenky stáli v cestě. Nyní ale už nemám pro co žít. Nic svýho. Kamarády kolem sebe nemám. Kamarádky se mě bojí. Přítelkyně mě opustila (další). Nějak mě opustila každá který jsem řekl že jí mám rád, že jí miluju. Mám už jen svojí rodinu. Temný myšlenky měli zase jednou pravdu. Pro mě neixistuje budoucnost. Jen samota. Já už téměř vše stratil tak sem se rozhodnul pro dvě věci. Jednou že pro mě láska už neixistuje a po druhý že začnu sepisovat postupně zase temný myšlenky. Stejně se mě všichni bojí a jsem sám. Tak co.

Jedna, dvě otázky na vás. Mám zemřít nebo žít? A proč? Podle mě se bez lásky nedá dobře žít....

P.S. temný myšlenky sem psal ve dvou řečích. Česky ale hlavně německy. Tak se nedivte když překlady budou znít trochu divně.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře