Autonehody

26. únor 2016 | 15.00 |

Sice je pátek a mělo vyjít něco jinýho ale nebylo mi na to. Ale tyhle témata jsou si podobný.

Podle statistyky je v pondělí nejvíce dopravních nehod. Hlavně v pondělí ráno když lid jedou do práce. Důvod je víkend a to že lidi musí zase vztávat a tato kombinace znamená snížený soustředění. Takže myšlenky jinde než na silnici. Myšlenky doma, v posteli, u flákání.

To samý máme ale i v pátek. Tak chtějí lidé zase co nejrychleji domů a začít s víkendem. Ještě v práci nebo na cestě domů ale s myšlenkama pryč.

Přitom se každý v autoškole učí že nemá jezdit když se nemůže na silnici soustředit. A 99,9% lidí na to stejně kašle. Ale když to některý tak moc narušuje že stratí kontrolu tak že nabouraj a tim situaci mnohem zhorší, tak by fakt na tuhle dobu měli dát vše a soustředit se. Dávat pozor a nespolejhat na ostatní. Protože když každý spolejhá na ostatní tak se nikam nedostanem, s ničim se nehne. Nezapomeňte. Jsou lidi co tohodle i využijou aby skásli peníze a vy jste pak oběti. Nebo pachatelé když ublížíte někomu nevinýmu.

Poslední dobou jsem s myšlenkama i v mynulosti. Ta patří ke každýmu znás. Někdo mi přejel před dlouhým časem kamarádku a ujel. Před rokem jsem viděl jak jeden řidič nedával pozor a srazil těžce holku na kole. Tý mohlo být tak 12? On nedával pozor. Nebyla v žádným slepým úhlu. Prostě jí čelně srazil když projížděla a rychlá nebyla.

A takových nehod je plno. Zbytečných kdyby lidi nebyli s hlavou ve víkendu ale na silnici kde zrovna jedou.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář