Jana a její oči

1. červen 2008 | 13.24 |

Jana je kamarádka kterou znám už od srpna 2006. Poznal jsem jí náhodně. Odepsal jsem jí na seznamce na lidé.cz. Bylo to jen tak malej pokus někoho poznat a nikdy jsem si nemyslel že to dojde tak daleko. I když mě za ty další řádky zabije tak je napíšu.
Ze začátku jsme si psali jen přes mail. Někdy mi ukázaka i jednu fotku a od tý doby to semnou jen hází. Nejen že se s ní dobře psalo a je skvělá. Ne ona je i hezká. V tu dobu byla hezká. Dnes mohu už i říct že je sexy. Někdy mě zavedla i na čet aby jsme si mohli psát bez toho aby se čekalo na mail. S normálního pokecu se vyvynulo kamarádstvý a to velice dobrý. Jenže v tajnosti jsem cítil k ní víc. Neřek jsem jí to protože v tu dobu co jsem jí to chtěl říct mi vzdělila že začala chodit s jednim klukem. Mě to docela trefilo ale byl jsem rád že je s nim šťastná. Už jsme si nepsali jen na četu ale i na ICQ a Skypu. Dokonce jsme si po Skypu telefonovali. Poznal jsem její příbuzný a kamarádky. S kamarádil se s nima a psal si ze všema. Jenže vždy jsem čekal na Janu. Od té doby co mi poslala fotky a já viděl její oči tak byla pro mě jedna věc jistá.
Jí budu chránit. Budu pro ní bojovat.
Toho jsem se držel a brzy zjistil že nemám skoro žádnou šanci jí reálně pomoct a chránit jí. Stejně jsem v duchu myslel na její oči.
Po každý když jsem jí na fotkách nebo na webce vyděl tak skákalo mé srdíčko radostí.
Víte nejen její oči jsou krásný ale i její ústa.
K tomu je chytrá, milá, dobrá prostě perfektní, inteligentní, krásná holka. Holka snů, kterou si každý přeje kterej nemyslí jen na sebe.
Doprovázel jsem jí skrz dobrý časy ale i skrz špatný. Zkoušel jsem jí podržet kde jsem jenom mohl a nic neřek, nic o mích citech k ní. Občas jsem něco naznačil ale jen ze strany kamarádstvý. Chtěl jsem se s ní sejít. No uběhl rok a půl co jsme se našli a rok co jsme plánovali první sraz který nevyšel jako ty další co se pak plánovali. Já musel dále myslet na ní. Už né tolik ale dost aby lidi viděli že jí miluju. Jasný že jsem jí miloval když jsem jí vyděl nebo na ní myslel. Hlavně na to jak vypadá:-)
Ano někteří říkají že neni tak krásná ale ty jen závidí její kráse. Pro mě patří mezi ty nejlepší lidi co znám. A proto jsem jí někdy taky řeknul že jí nemám jen moc rád ale že jí miluji. Ale to jsem asi neměl dělat. Od té doby se její oči ještě více odemě vzdálili a bojim se že jí stratim.
Ale tyto oči nejde zapomenout.

Jana je bezvadná holka a i chápu proč je to mezi námi takový jaký to je. Plno kluků jí ranilo, i já (i když jinak). Já ranim častěji lidi. Možná protože chci předejít tomu že by ranili mě. Ale zpět k ní. Ona je báješná a krásná. Chytrá a milá. Úsměv který člověk má rád. Neviná a hlavně hodná. Mohl bych to pořád do kola opakovat a nic by se nezměnilo.
Někteří si myslí že je ta zlá a podobně. Ale to neni pravda. Jen se bojí a kdo by se nebál u toho co jí jiní provedli. Chápu její chování protože se tak sám chovám. Jenže ona zůstane hodná a já jdu do zla. Takže přesně naopak než si to lidi o nás myslí. Tim je vydět jak převráceně lidi tento svět vidí což je dost smutné. Zamyslete se nad sebou jestli nejste jako já. Protože to neni spravný směr. Sám to vím a zkouším to napravit. Jana ta je mým příkladem. Proč si myslíte že jí mám tak rád.
Aby bylo jasno: Jsem s Katkou a je to venku. Janu mám rád protože je to co bych rád sám byl. Je mojim andělem s černýma křídlama. Spravedlivá a hodná. Katka je jiná ale né zase opak. Taky milá a hodná ale jiná. Janu poznat byla možná má záchrana před pádem dolů. Ona mě chytla a já pak mohl jiný chytat. Za to jí jsem vděčnej a nikdo nemá právo o ní říkat že je zlá. NIKDO!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Jana a její oči ... 01. 06. 2008 - 17:21