Holka v doupěti

28. únor 2016 | 15.30 |

Na cestách po světě drak usedl v krajině krásný. Holka co se tam sama toulala se mu líbila tak jí oslovyl. Neočekával že mu odpoví. Holka krásná se ho nebála a na povídání u něj zůstala. Drakovy se moc líbí její dlouhý vlasy. Je nima fascinován. Okouzlenej jí nechce opustit ani nechat jít. Nesměle se jí zeptá jestli příští den zase s nim pokecá.

Holka krásná neodmítla a tak zase příští den se na stejným místě sešly. Povídali, snily den co den. Holka krásná s dlouhýma vláskama draka okouzlila. Nechtěl bez ní být a doupě dračí jí ukázat chtěl. Jen se bál jestli se nebude bát, jestli jí to nevyleká. Opatrně a po kouskách jí o doupěti povídal. Na její reakci se vždy koukal. Holka chtěla doupě časem i rálně poznat a tak jí drak na tu cestu vzal sebou bez toho aby věděl co to pro oba znamená.

V dračím doupěti jsou sny a realita tak blízko sebe že nejen světlo ale i temnota srdce se ukáže. Milostná, krásná holka vzhlédla na draka. Její srdce bušilo a pak se to stalo.

Blood_Girl

Holka s dlouhýma vlasama se na draka koukla. Její zrak říkal. "To je moje." Oči červený, zrak zběsilý. Jen dračí obejmutí její světlo zase vrátilo. Ale co jednou vzbuzený je se utěšit už nedá. Holka zpět doma s myšlenkama na doupě draka, chtěla svoje doupě, svůj život bez šikany ale s láskou. Bojovat pro to chtěla. Její zběsilým činění vzala dračí dráp k prolití krve. Ale krásná holka si uvědomila že v dračím doupěti bylo ještě něco, v jejím zběsilím vzteku bylo ještě něco. Láska.

Je milovaná drakem, je milovaná svou rodinou. K boji připravená jí světlo doupěte nedovolilo zbytečně krev prolývat. Jen jako sen a nic víc. Stojíme přeci za ní i když zběsile na nás kouká. Máme jí rádi. Krásnou holku co svou temnotu v doupěti našla.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře