Holka chybí

1. březen 2016 | 15.30 |

Březen, březen. Slunce se kouká do doupěte ale zima venku pořád ještě kouká. Začátek měsíce a krásná holka z dračího doupěte zmizela. Drakovy se nikam nechce, truchlí a vzpomíná na holku co s nim šla. Pokec mu chybí, ona mu chybí. Je mu jedno co se v doupěti projevilo. Ví že lži v doupěti nefungujou. Ví že každý ukáže svou tvář v doupěti a nebo svoje tváře. Nikdo neni přeci jen mylí, ale to je přece dobře. Kdo je jen mylí se neubrání zlu. Jde jen o to svoje zlo mýti pod kontrolou a ne že zlo kontroluje tebe.

Drak tohle holce nestačil říct než utekla a teď jí nenajde. Přemýšlý přepadnout její vesnici a lidem ukázat celou pravdu. Jedno jestli by ho rytíři chtěli zabít. Když tak je sežere a nebo si jen trochu kousne;-) Možná si bude s nima jen hrát když budou moc slabý. Trochu s ocasem jim nafackuje, nebo drápkama poškrábe.

Jen myšlenky. Krásná holka mu chybí, neví jak se jí vede, co s ní je. Ze smutku si kalendářík udělal a dny počítá co samotně prožívá. Zatímco slunce do doupěte svítí a zahřát jeho vychladlé tělo zkouší.

Březen_holka_k

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Holka chybí h. 02. 03. 2016 - 08:02