V doupěti (tajnej kód)

5. březen 2016 | 15.00 |

Drak v doupěti myslý na všechny co u něj byly. Myslí na holku a jestli to zas bude jako vždy. Kdo u něj tak mimo krásný holky byl. Tich je plno, tich bylo plno. Kačenka u něj byla, vlčice u něj byla, veverka u něj byla a nejen jedna, lvice u něj byla a i dračice u něj byla. Dokonce i falešná princezna tu s nim byla. Plno dalších u něj bylo ale jen kačenka za nim občas ještě zalétavala. Všichni ostatní šly po té co drak vždy za nima stál a pomáhal. Šly i bez rozloučení.

Á tak jen hrzdka z nich se u draka ještě občas ozve. Tak spí dráček pořás v doupěti sám. Někdy dlouho někdy krátce. Bránu už zavřel, žádnou falešnou princeznu už vedle sebe nechce. Jedno jak mile dělá, svou hlavu jí určitě nedá. Draka přece jen chce aby měla svýho prince. Drak má jen svou krev k tomu dát, svou krev pro ní prolývat.

Drak tak v doupěti občas a někdy i často na všechny myslí a přitom u sebe nikoho nevydí. Vrata zavřený ale oči dál otevřený. Kouká jestli se někdo k němu přijde a né jen on vždy k sobě přivést musí. Ale široko daleko nikdo není. Tak drak sám v doupěti ze svou rodinou trčí. Ve věži jako nějaká princezna leží ale žásná princezna jako princ se neoběví.

A tak jen vzpomínky u sebe má, stejně jako touhy svý. Perutěma se jen občas poškrábe jinak samomluvou čas čekání prožívá, přitom různý písničky poslouchá.

Dračí_spánek

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: V doupěti (tajnej kód) katka 05. 03. 2016 - 16:29