Vegie

9. březen 2016 | 17.00 |
› 

Vegie, vegie. Už to nemohu slyšet. Nic proti vegeteriánům. Každej ať jí a pije co chce, dokavať s tim neškodí jiným - takže nejí jiný lidi.

Ale co nejde je ty nový reklamy. To co propagují. Vegeteriánský maso, vegereriánský masovej salát, vegeteriánský salám. To je podvod. Buď je to maso nebo ne. Jak to vypadá nezajímá. Když v tom neni maso tak se tomu nemá říkat maso. Obilý neni kráva, mrkev neni králík, zrní neni slepice. To co propagují tyto firmy s jejich vegeteriánským masem je oblbování lidí.

Firmy jsou jak politici. Aby jste koupili jejich věci tak vám nakecaj vše. Když to vezmem podle nich tak nic neni zdravý co oni nevyrábí. Ale co vlastně vyrámí oni? To samý. Chtěj náz změnit podle nich. Propagujou a manipulujou. Kde je pravda se těžko řekne. Firemní tajemstý

Přitom když se na složení toho jídla kouknete tak tam je plno chemických prvků. Mňamky chemije. Moment kde je ta biologije? Ta tam taky je zamýchaná. Nebojte. Ale kdo vý už co přesně jíme. Jen ty co se s tim vyznaj a tich je málo.

Výrobky který jsou vegie, vegie párky, vegie salámy, vegie masovej salát atd. jsou bez masa ale vypadaj jako maso. Jak to funguje? Je to jen optika. Barva a chemije. Stabilizatory prvku E co nám nedělaj doopravdy dobře. Ale to nám neřeknou. Je to jediná a levná možnost prodloužit trvandlivost.

Jinak u masa se taky podvádí. Když čtete na balení že je to zabalený pod ochranou atmosférou tak vemte raději zabalený pod vakuum, vzduch prázdně.

Nějaký zdravotní fanatici co propagujou falešný zdraví, s pomocí firem co chtěj jen svoje zboží prodávat, se nedá věřit. Mezi nima je určitá dynamika a spolupráce. Jak u politiků a jejich přívržencema.

Jděte raději čerstvě nakoupit. Kupte věci co přichází z okolnívh zemědělských podniků. Naše produkce je tak velká že jí musíme exportovat nebo ničit. A tohle proberem příště v politice.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Vegie bára 09. 03. 2016 - 17:28
RE(2x): Vegie etika 10. 03. 2016 - 12:01
RE: Vegie hroznetajne®pise.cz 10. 03. 2016 - 13:27
RE(2x): Vegie etika 10. 03. 2016 - 23:15