Nová generace v busu

11. březen 2016 | 15.00 |
› 

 Jak etika řekla tak trochu poví o takzvaný nový generaci. Začnu s jednim setkání v autobusu. Městkou dobravu používá plno lidí. Byl to krásný slunečný a teplý den. V autobusu byly fakt všichni. Staří, mladý, rodiče a jejich děti. Přistoupila i partička mladých lidí. Úplně normálně oblečený holky a kluci. To si asi každý myslel

Nejde o to co dělaly. Nic nedělaly. Některý seděly, některý stály. Kecaly spolu, smály se. Ale když jim člověk naslouchal tak to nebylo normální a o to šlo. Tvořily normální věty. Měli téma o čem se bavyli ale skákali i na jiný téma. Docela exotickej, erotickej, jo i dost sexuální pokec. Maminky držely svým dětem dokonce uši. Každej si myslel to co vy zrovna. Kdyby najednou ten jeden kluk nezačal jinak. Nebyl zdejší ale přesto patřil k nim. Ale skrz něj člověk viděl že zrovna naslouchá tejnému kódu.

Ano tajnej kód, takzvanej inviduální živej tajnej kód. Tomu rozuměli jen oni a proč to bylo poznat? Jednoduše skrz toho kluka. On totiž začal ostatní učit jeho kód. Dohromady s tou holkou co byla pořád na jeho straně. Ta skupina měla už asi základy jejich kódu a on v autobuse začal prostě všechny učit celý kód co používal. Až pak bylo vidět že nemluvily o sexu ale o tom co budou až vystoupí dělat a co se stalo když se neviděly. Skrz to bylo poznat že pro každou věc měli několik možností to říct a přitom s jednou věcí mohly myslet několik jiných věcí. Takže když se dva neznaj tak nic nezjistí. Jediný co byl ke konci asi bez kódu bylo když autobus jel kolem policejní stanice že ten kluk řekl že ty by rádi věděli jak ten kód funguje. Pak se všichny zasmály a na další zastávce vystoupily.

Skrz to že tu o tich lidech a jejich myšlení taky trochu půjde, tak tu pár lechkých kódu bude napsáno. Ale ty poznaj jen ti co budou nad tima řádkama trochu přemýšlet a ti co se jich to týká.

Tak si užívejte čtení. Ale bude tu jen lehkej a normální kód zveřejněný. Ten má být už dost starý a jednoduchý.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář