Varování z doupěte (veřejnej kód)

12. březen 2016 | 15.00 |

Ťik, ťak, ťik ťak. Hodiny běží, náš drak v klidu leží.

S myšlenkamy u svých milých, ve tmě o nich sní.

Tu přiletí holubice černá, ve tmě skoro nevidětelná.

S krátkou zprávou pro draka, ze zprávou lásky a stejnýma myšlenkama.

Drak čte, oči skloní. Holku mu sebrali a zavřeli.

Asuna_ALO

Drak zvedne hlavu s touhou v očích ale zrak změní. Naštvanej je. Nechápavost lidí ho štve. Rozhodnutí má, varování jim nyní dá. Svý křídla rozpěje, holubici do svý pusy si dá a silou vzteku rychle odlétává. Stromy se mu přitom kloní, tak silně svýma křídlama kupředu letí.

Holubice v jeho tlamě mu pilně směr ukazuje. Do středu světa, do malý země. Říká mu že vězení poblíž jednoho tábora je, kolem jen louky a pole. Obrana horká voda je, co každýho útočníka opařuje.

Drak černý holubici naslouchá a popsaný místo z výšky hledá. Zhlédne popsaný mýsto a pádem u věznice na cestu si stoupne. Vidí jak stráže obranu připravují ale drak jen holubici z úst ven pustí a s rozpjatýma křídlamy do věznice vletí. Brána ho nezastavila a stráže před nim jen skoprnily. "Dá...Da", jen ze sebe vydávají. Drak na to proslový: "Nic Dá...da!" a zle se na ně pošklebý. Dále drak pak prohlásí: "Nechte holku, nechte holky, když je nechápete. Chcete každýho uvěznit kterého nechápete? Ve středověku přece už dávno nežijeme. Pusťte je a pochopte je. Chvilku vám dám a pak vám jako nepřítel jen boj pro svobodu dám." Pak drak skrz věznici jde a svou holku hledá. Ona má říct co jí trápí a drakovy pak rozhodnutí o jednání nechat. Jestli to je lepší než co holka provedla nikdo neví. Proto strach v pachatelích stoupne a zrádně se bránit pokoušet budou. To drakovy vadit nebude. Falešný prince sežrat je jeho prokletí.

nar_jail

Timto vám strážím římám: Pusťte holku, pusťte holky neviný!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář