Dráčí práce

14. březen 2016 | 15.00 |

Náš drak nesedí jen ve svý jeskyňi a taky nelítá někde venku. Ale taky pracuje jako každý jiný. Pracuje dokonce víc aby nemyslel pořád na holku a jiný zvířátka. I když to moc nepomáhá. Draci maj jako lidi dvě možnosti pracovat. Se svou hlavou nebo tělesně. Náš drak momentálně, a už dokonce dýl, pracuje tělesně i když má podle hlavy na víc. Jen se mu na tu stranu nevede.

Poslední čas si drak ale připadá jako osel. Tahá sebou tolik tíhy že mimo myšlenky na holku má i tu kolik tun toho už odnesl a co za to dostal. Hodně a málo. Jako osel. Hodně tíhy a práce ale málo za to dostane. Jen jiní, jeho šéfové se na jeho základu povyšují a přitom umí míň než on.

Jeho šéfové se daj dopře popsat. Vtíraj se jiným. Ten nejviší skrachoval se svou firmou a ti podním taky moc neumí než se vtírat. Byli všichni vyhozený protože došlo k diskrepancím a nebo vlastně nic extra nebyly. Pracovali v kuchyni nebo ještě míň a teď chtěj drakovy říkat jak má líp pracovat. Drak který vedl už lidi a vlastní projekty. A to úspěšně. Neni divu že jim drak chce častěji ukousnout jejich hlavu.

V drakovo práci je běžný systém vydírání a podvádění, manipulování a pomlouvání. Lži a vtírání. Nikdo z nich drakovy chybět nebude. Ani jejich jména si nepamatuje, nechce pamatovat. Jen pár co s nim nějak táhnou bere.

A tak pokaždý když trochu času v samotě má, na holku a jeho zvířátka vzpomíná. Je oheň a plameny v tu chvýly ale jak zase svou nevynášející tvrdou práci vydí tak zase zhasne a temnota kolem něj se zase zvedne.

Drak v plamenech

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář