Holka větru

15. březen 2016 | 15.00 |

Holka větru, svobodná a volná, nezávyslá. Všichni jí jsou po chvýly nudný, neumí se s větrem držet, neumí s větrem letět.

Náš drak zase bez větru nemůže dlouho letět. Při letu ná vítr vždy u sebe, kolem sebe. Jsou spolu tak dlouho a stejně se sebe nikdy nedotkly.

Jednou se ale drak s holkou větru srazil. Naslouchaly jeden druhýmu a pracovaly občas spolu. Pomáhaly si a byly si tak ještě blíž než dřív. Byly něco jako kamarádi a přitom šly vždy každej svou cestou. Přitom drak nebyl holce větru nudný jako ostatní. On nikdy. Vždy holku větru rozesmál a pobavil. A tak ho holka větru časem i trochu chránila před jinýma. Zastávala se ho. Za to jí drak upříjmě obejmul. Je jeho víla větru. Žádnej pár nejsou i když si sou tak blízko. Jako přátelé jsou, ale jen když někde spolu jsou. Nepřilovávaj se vzájemně, nedávaj si srazy a nedomluvují se. Prostě když se potkaj tak se potkaj a pobudou spolu chvylku nebo dýl.

A když drak posledně holku větru obejmul na přivítanou a ona jeho, tak se jí zeptal: "Co kdybych ti na tvář pusinku dal?" Víla větru jen na to: "Jen se opovaž a při tvým letu tě spadnout nechám." Drakovy ta myšlenka ale nedá a vílu větru pořád vyzvává. Stejně nechce tvrdý dopad riskovat. Vílu větru má u sebe u svýho těla. Ale v srdci přece jenom svou krásku má. Svou holku co postrádá.

Wind_na

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář