Nebezpečný medikamenty

15. březen 2016 | 19.00 |

Tak horor sny jsem dýl už neměl. A tentokrát si moje hlava vybrala aktuální téma. Doktory.

Běžnej den, běžnej život. Přicházim z práce domů, pak jdu za mamkou a bráchou. Něco je tentokrát jinýho. Mamka je nějak mimo a rychle se dozvím taky proč. Brácha dostal předepsamý nový léky. Vzal je a... nic dobrýho. Mýsto toho aby mu pomáhaly tak jeho psychyku narušily. Ani tak se to nedalo říct. Narušená psychyka se dá dát zase do pořádku ale u něj to vypadalo hůř. Jako by ho vrazily zpět, jako by mu bylo tři roky. Vše pryč, všechny ty léta, vše co věděl.

Doktoři v nemocnici ho prohlédly a nevěděli co a jak. Prej na nových lékách to neleží. Ale nic jinýho nebylo. I když léky dál už nebral tak se jeho stav nezlepšil. Odpovědi nepřišly a v médijích nový léky propagovaly jako úžasnej novej způsob léčení. Přitom ale počet obětí stoupal. Ale na lékách to prej neleželo a tak se vše o nich umlčelo.

Tak jsem se rozhodl sám zjistit co se děje. Dostal jsem se do tý firmy. Jako trhlej expert na počítače. Lidi mě měli rádi ale kontrola byla silná. Začal jsem nosit malý technický hračky sebou aby si při kontrole na ně zvykly. Přitom jsem tak schovával jen palej čip v nich na kterým jsem chtěl na konec důkazy o vině lékách sebou vzít.

Týdny jsem pracoval a hledal. Pomalu se dostával kam jsem potřeboval. Vlastní systém instaloval. Skrýš nenašly, systém nenašly a tak jednoho dne jsem měl vše co sem hledal. I tajný věci co nikdo neměl vědět. Z úsměvem a informacema na čipu jsem jako vždy skrz kontrolu šel. Posmívali se o trhlym expertovy na počítače. Rozloučil jsem se na příští týden.

Přitom bylo už vše připravený. Na cestě domů jsem vše podporující informoval. Síťe měli spojit a zveřejnění informací připravit. Celý výkend to trvalo vše připravený do provozu dát. A v pondělí ta bomba měla pak bouchnout všude. V médijích i na netu. Nahlásil jsem se marod a místo toho na tajný místo šel kde už moje lidi a reportéři na senzaci čekaly. Proti policeji zajištěný, proti sabotáči připravený, nebylo nic co by zveřejnějí zastavit mohlo. Reportéři mysleli že je někdo informuje o nový technice pro médije. Přitom byli jen jednou částí zveřejnit pravdu o novým léku.

Počítače se rozběhly a s celou zemí propojily. Čip jsem vložil a informace, pravdu promítal. Přitom informoval co to vše znamená. Televize i rádio běžný vysílání přerušilo a jen tu naší informaci vysílaly. Po internetu se to taky jako blesk šířilo. Po celý zemi. Katastrofa pro lháře s nebezpečnýma lékama. Reagovat už na tuhle sabotáž nemohly. Akcije padly na nulu. Lidi jejich podniky okupovat začali, vedoucí vajcema tranzalovat začali.

Státy se spojily aby tu vyvolanou krizi s tima léky vyřešily. Zvodpovědný do vězení přišly a vědci řešení na neutrizaci nových léků hledaly.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Nebezpečný medikamenty primula®pise.cz 15. 03. 2016 - 21:44
RE(2x): Nebezpečný medikamenty etika 15. 03. 2016 - 23:00
RE(3x): Nebezpečný medikamenty primula®pise.cz 16. 03. 2016 - 08:18