Draci v boji

22. březen 2016 | 15.00 |

Když draci bojují, tak se jen tak nevzdávají a výsledky jsou vždy nějaký katastrofy. Drakům je jedno jestly vyhrajou. Jde jim jen o to ukázat kde stojí a že neuhnou jen protože na ně někdo zaútočí. Takový styk se soupeřem končí často drtivě. I náš drak má takový boje za sebou. Mnoho toho při nich stratil a málo vyhrál. Ale pořád lepší než se někomu sklonit a být otrokem.

Ale neuběhne rok co nemusí bojovat. Přitom se bojům zkouší vyhýbat. Nechce bojovat, protože ví že skrz to něco stratí. A strácet už nic nechce. Chce žít v doupěti a ne pořád někde bojovat proti jiným.

U našeho draka se už při bojích blejská. Energije silná a nebezpečná. Žít, přežít nebo stroskotat. Nikdy neví jak jeho boj skončí. Přesto se vždy s hrdostí postavý a čeká na to co za protivníka přiletí. A když se na sebe vrhnou, svoje drápy a zuby ukážou, tak se nebe zatmý a bouřka s plno bleskama se spustí. Každej úder může rozhodnout o další budoucnosti a náš drak nevěří že budoucnost je pevně určená, předepsaná. A když někdo něco jinýho tvrdí, tak zkouší dokázat že to tak není.

Tak až se někde zase zatmý a bouřka se zpustí. Myslete na draka v boji. Jste pro něj nebo proti.

2Dragons_fight

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář