Dvě strany č2.

5. duben 2016 | 15.00 |

Jaro nastálo a teplo přichází. I v doupěti je to tak. Co to znamená pro naše dva draky? V doupěti jsou samy i když pořád někde na výletu. Žádná dívka široko daleko, žádný jiný zvířátko. V doupěti neví co a jak, trochu se škádlí a přitom na druhou stranu doupěte jdou. Na stranu co míří na město za doupětem. Mají na něj krásný výhled, na něj a jeho obyvatele.

Dráčci vidí že si obyvatelé města taky prvního tepla užívaj. Jeden si lehne a nechá paprsky slunce sebe zahřívat. Ale druhý nemůže spustit oči z města za doupětem. Oheň v něm splyne, silnej a zlej. Závist v něm prorazila, závist nad tim co lidi ve městě za doupětem maj a on ne. Najednou mu druhý drak podrazí nohy a ohnivej drak spadne na zem. Druhý k němu: "Bratře nech toho. Nemá to cenu zuřit a žárlit. Užij si tepla a klidu. Víš že to nebude na dlouho. Nový boj nás očekává. Nový boj pro město za našim doupětem. A koukni za nás. Nikdo tam není."

Ohňivej drak na něj koukne: "Hm, a to mě má teď povzbudit?""Ne. To je realita bratře", řekne druhý. Ohňivej drak se koukne na město za doupětem, skloní zrak a zamyslí se. "Svět je", začne. "Takovej jakej si ho lidi udělají", skočí mu druhý do řeči. "Takovej jsme si ho ale my neudělaly", odpoří ohňivej drak a vztane zase. "Proto bojujem za ten náš", řekne druhý a taky vztane. Pak oba zase do doupěte odejnou a oba při tom na svou holku a zvířátka myslý.

První část.

Město za doupětem č1.

dva draci ph

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář