Tajemný? Komplikovaný?

25. květen 2008 | 19.40 |
Něco o mě.
No každej říká něco jinýho o mě. Ty nejčajstější nebo ty kde mě někdo pořádně poznal vám tu teď vypíšu.
To že jsem tajemnej mi občas někdo řekne. Přesný důvod ani nemohu říct protože pro každýho je něco jinýho tajemný. Takže to vysí na člověku jestli jsem pro něj tajemnej.
Že jsem smutnej mi řekla jen hrzdka lidí. Důvod je pro mě jasnej proč to řekli. Zastihli mě v situaci ve který vlastně neměli. Ale je to pravda.
Že jsem vysmátej nebo se pořád směju irituje občas lidi hlavně když podle nich nemám důvod k tomu. Když jim vysvětlim proč tak to hodně z nich nepochopí. No směju se protože bych jinak musel brečet no. Ale pořád brečet my nepomůže tak beru můj život a vše kolem ironicky.
Víte mohl bych takhle dlouho pokračovat protože je toho moc ale jedna věc přijde ještě k tima třema co mě přivádí pořád do problémů. A to je.
Že jsem komplikovaný. To říká každej kdo mě déle zná. No podle mě jsem úplně jednoduchý. Ale co si já myslim se u tohodle asi už nepočítá. 23 dubna mi můj možná budoucí šéf řekl že jsem děsně komplikovaný ale že věří že stojim za to že mi dá o 50% více platu než ostatnim. Prej mě nechce ani pochopit jak komplikovanej jsem. Já mu na to odpověděl že nejsem vůbec komplikovanej když se vše rozebere. On na to jen abych si nedělal naděje, že jsem tak moc komplikovanej člověk a ten nejkomplikovanější kterýho kdy poznal. Tim taky ten rozhovor skončil. Ale proč si to myslí všichni že jsem tak složitej a proč si přesto myslí že svých cílů se nepustim jedno co mě to bude stát? Proč dávaj do mě tolik důvěry když ně nechápou? Nebudu psát co bych sám chtěl. Proč taky když jsem komplikovanej tak to těžko někdo pochopí.

Něco k závěru. Skrz to co jsem, jsem stratil plno přátel a poslední dobou taky dost kamarádek na kterých mi moc záleželo.
Proto nevim proč bych měl dál se o něco snažit. Stejně se stává vždy něco aby se my vedlo ještě hůř než předtim. To se stalo nějak mým osudem.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře