Město za doupětem č1.

4. duben 2016 | 15.00 |

Za dračím doupětem je město. Žádný malý městečko schovaný ale pořádný město, metropolycký město. Přesto je schovaný a né každýmu přístupný. Už dlouho je chráněný doupětem.

Z města je doupě vidět a z doupěte je celý město vidět. Přesto náš drak drží odstup a stráží nad nim den a noc. Z doupěte je vidět každý přístup do města.

Lidi ve městě se mají docela dobře. Funguje spravedlivě. Plno věcí vyrábí samo. Pole, řeky, jezera i lesy v okolí nejsou jen krásný ale vynáší i dost stravy pro občany. Děti mohou volně po městě a jeho okolí se pohybovat, si hrát a vše prozkoumávat. Rodiče se o ně nebojí, vždyď jejich dobrá nemocnice i ty jejich úrazy ošetří. Ráno jsou stejně ve škole kde se učí a kdo chce může na projektách se účastnit. Nebo za svým koníčkem vyrazí. Rodiče a ostatní dospělí zase pracují. Všichni maj co dělat v této utópiji. Ano je to jak utópije. Ale za tou stojí plno logiky a dobrovolnosti života, dobrovolnosti tich lidí co v tomhle městu žijí.

Ale všichni ví že to může být taky jiný, že i v jiným systému by mohly žít. To ale nechtějí a pro ten svůj ve městě bojují. Bojují pro svoje štěstí a svou svobodu. Svou volnost co tady mají. A i to malí bohatstvý co by jim někdo záviděl, kdo tento systém na světě vidět nechce.

Proto je celí územý dračím doupětem chráněný. I tak lidi ve městě nejsou najivní a ví že vždy může doupě na vždy padnout.

city_d

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář