Dvě strany č3

6. duben 2016 | 21.00 |

Holka draka se už v doupěti neoběvila. Pořád jí drží a varování ignorují.

Oba draci přemýšlý. Je to jejich vina? Vždť nic hroznýho neprovedla, jen se doma bránila. A to by dělal každý někdy. Drak ví že to jde i do extrémů nebezpečných. Ale holka se měla pod kontrolou a neběžela jako jiný amok. Velký plus pro ní. Drak bratr náš se dověděl, že pravý viňitel potrestán nebude. Jen jeho holku trestají. A tak nyní oba draci dál přemýšlí.

Ohňivej drak se přitom s vášní nebrzdí. Chodí nv doupěti sem a tam, pořád do kola. Druhý drak na něj kouká a čeká co s toho vznikat bude. Ohnivej drak udeří do země a projeví: "Toho kluka sežeru! Jako prince na bílim koňi. Litovat jeho jednání bude. Zbabělec za vše platit bude." Druhý mu odpoří: "Když ho sežereš tak moc litovat nebude a platit už taky ne. Zaplatí svým životem a tim to hasne." Ohňivý drak na něj koukne: "Já ty prince taky nikdy nejedl ale jen z nouze na nich žvejkal."

Zase skrz doupě chodí. A po chvilce se na bratra otočí. Rychle se k němu přiblíží a potichu se ho zeptá: "Ale trochu vystrašit ho snad můžu? Trochu si do něj píchnout? Jen trošičku, ano?"

Druhý koukne na něj taky: "A co s holkou? Padne to vše zase na ní."

A ohňivej drak na to: "Ne když sraz žádný není.""Ty už jí nechceš vidět?""Chci! Ale když mě kní ty nechápavý lidi nepustí, tak žádnej sraz s ní nemůže být."

Druhý skloní hlavu, odpověď nemá. Tak ohňivej drak pokračuje: "Tak zaletíme na všechny místa a uvidíme co tak potkáme. Možná toho správnýho, toho vinýho."

A na to ten druhej: "Pro tebe je každej druhej vinej." "No a? Tak bude o to víc legrace", a ohňivej se zasměje. Druhý na to: "To tě ctí i když je to jako nápad dost blbý." Ohňivej drak silným hlasem: "Alespoň mám čest a ne jako ten kluk zbabělec."

Část1. / Část2.

Město za doupětem č1

dva draci ph

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář