Roxy (začátek)

7. duben 2016 | 15.00 |

Roxy byla / je a bude dobrá kamarádka. Už dýl neixistuje kontakt a dnes něco od ní, co si o sobě myslela když jsme se seznamovaly. Osobně mohu říct že má i nemá pravdu. V podstatě je to z doby rok před naším setkáním v této realitě a jejího bezvadnýho vývoje skrz virtuální realitu. Takhle viděla svět z počátku a říkám že jsem s ní nesouhlasil v určitých mýstech. Jinak nechalo se to v její barvě;-)

O sobě můžu tak jen tak říct, že jsem egoistickej debil, co lidem často naletí na jejich řečičky: "Já to fakt neřeknu! Mě můžeš věřit!" Ani náhodou. Vždycky člověk v životě musí bojovat jenom sám za sebe a spolejhat se sám na sebe, protože nic za něj nikdo neudělá. Spousta lidí říká, že jsem introvertní, pořád se tvářím že jsem v pohodě a moc se ve mě nevyznají. Asi je to pravda. Hodně skrývám své emoce na veřejnosti. V podstatě nevěřim a když už někomu něco říkám počítám s tím že to za chvíli bude vědět celej svět...Moje nejoblíbenější barva je černá, červená, takže jestli by někdo otevřel moji skříň, našel by tam jen jedno tričko s jinou barvou, který se mi nechce vyhazovat, protože jsem ho dostala od někoho koho jsem měla ráda. Obvykle mám na sobě černo-červené oblečení s lebkama. Zastávám názor je lebek není nikdy dost. (Ale někdy také nosím khaki zelenou). Nesnášim křiklavý barvy a když lidi dělaj někomu něco, co jim samotným vadí. I když musím přiznat že jsem celkem pomstichtivá. Taky nesnášim lži. Ale bohužel je fakt, že celej život je jedna velká lež a já do ni bohužel perfektně zapadám jako puzzle do skládanky. Mám sice jiný obrázek než ostatní dílky, ale prakticky vzato jsem jejich součást. Když už se s někým hádám a řvu (a že to umím!) mě musel předtím někdo fakt vytočit, protože mám dlouho trpělivost, ale když dojde nedoporučuju vám být u toho. Jsem ve znamení berana hlavu mám tvrdou jako kámen, lidi to maj se mnou často těžký. Nemůžu, ale říct, že nepřiznám svoji chybu. Když něco zvořu, nebo špatně řeknu, dokážu se omluvit. Rozdíl mezi mnou a pesimistou je ten, že jsem realista-nic víc, nic míň. Jsem závislá na svým mobilu a mám morčátko. Jsem dost přecitlivělá, ale nerada to dávám najevo, nesnášim lidi co věci moc rozebíraj, ale když něco rozebírám-dokáže mi to vydržet klidně půl roku, než si v tom udělám absolutní jasno, které mám ve své představě. Nejradši tvořím weby, fotím (jak před tak za foťákem), kreslím a píšu básničky. Ve škole mám nejradši výtvarku, hudebku a přestávky:-)! Jak vypadám vám říkat nebudu, ale možná sem dám někdy fotku...

Osobně řeknu že egoistka a debil neni. Myslím že to stahovala vždy na tu důvěru a v tom jsme si podobný. Roxy chybíš v doupěti.

73sia20071109

9. listopad 2007 | 23.40
Zdroj: http://roxy009.pise.cz/14-o-me.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář