Dvě strany č4 a město za doupětem

8. duben 2016 | 15.00 |

Ohňivej drak má depku s toho že nemůže nic dělat. Druhý po taji zapne vysílač pro rádio města za doupětem. Pirátský rádio draka vysílá celou dobu. Ale občas i přímo z doupěte. Zapne v pozadí instrumentální melodiji, rychlou, tancovní a řekne: "Bratře, co pak je?"

Dradio

Lidi ve městě zesílý zvuk rádia a začnou napjatě poslouchat co teď přijde.

poslouchaDradio

Ohnivý drak se otočí a v rychlým rytmu muziky: "Špatná nálada a nevim kudy kam. Připadám si na všechno tak sám."

"Z nevyspání negativní náladu máš. Proto tuto inspiraci do novýho sónu dám, nám. Jednou jsi dóle jednou na hóře, to se přeci stává. Chceme být stále na hóře proto je to jen depka co zas uteče."

"Už je to marný. Šel přece bůh ví kam. V tom co je zkalený, já se nechytám. Je ze mě zombie a nic mi nechybí. Nic nenacházím ani nic necítím. Žádný další milování, s ní. Žádný další milování znát. Tak odolávám, a odolávám. Abych vůbec nechtěl zpátky. To nepomáha. Mně jenom tak víc a víc se stýská."

"Tak odoláváš, a odoláváš. Abys vůbec nechtěl zpátky. To nepomáha. Tobě se jenom tak víc a víc stýská."

"Je ze mně zamilovanej zombie. Mý stopy blouděj a nikam nevedou. Přitom že dýchám. To ani náhodou nezměním. Neplachtím, neletím, jako zombie prohrávám. Neumím nechtít s ní být. Možná jednou....", ohňivý drak zastavý, otočí se směrem nebe.

Druhý odponjí vysílač pro pirátský rádio draka. Lidi ve městě se na sebe kouknou, pokloní hlavou a žijou dál, dál poslouchaj rádio a události z jejich města a světa mimo.

Dvě strany č1.

Město za doupětem č1.

Dradio int

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář