Město za doupětem č2.

9. duben 2016 | 15.00 |

Město za doupětem má několik škol. Ale ta největší škola je speciální centrální základní, středoškolská a vysokoškolská škola.

Je mimo centrum města. Důvod je její velikost a že prakticky je vlastním malým městem. Žáci tam chodí rádi protože je tam tolik možností pro ně co dělat.

Před školou jsou kytky a stříká fontánka. Stromy dávají stín. Budovy ze třema poschoděma jsou propojený. školáci rádi tady posedí a pobavý se s polužákama. Nebo i pohádají;-)

škola_ze_předu

Z výšky je vidět teprve celý budovy a jejich bližší okolí. V levo parkoviště pro učitele a tři pole na tenis. Před budovama a mezi nima jsou oddechový místa. Ale i park v pravo od školy nabízí stín a oddech pro žáky. Za školou jsou další sportovní možnosti venku a jiných budovách. Prakticky pro všechny sporty. Škole nechybí ale ani technický možnosti. Počítače, dílny a labaratoře jsou postaveny jak v hlavních budovách, tak i mimo. Dokonce místnosti pro odpočinek a vlastní malá zdravotní stanice patří k týto škole. Pod každou budovou jsou velký sklepy kde se skladuje vše co ty budovy a žáci v nich potřebují.

škola_ze_strany

Škola je hrdá na svůj vlastní bazén. Extra šatny pro žákyně a žáky jsou samozřejný. Bazén je přístupnej vždy když to počasí dovolý a vodu škola ohřejvá aby nebyla moc studená. Je vlažná a tak i osvěží když je teplo. Za bazénem je budova s třídama pro chemiji a fiziku. Pod ní jsou sklady pro vše co žáci a škola potřebují pro tyto prostory.

školní_bazén

Jedna ze sportovních budov je velká tělocvična. Skrz její velikost má v prvním patře, co je otevřený, velký okna. Podlaha je ze dřeva. Pod podlahou je protáhlý topení a skrz to je podlaha vždy tepla, tak že školáci mohou cvičit i bosy když je potřeba. Od lehký atletiky až po basketbal se tam dá vše dělat.

školní_sporthala2

Ale to je jen kousek školy a jejích vedlejších budov. Plno dalších míst pro koníčky žáků stojí k dispozici. Škola má dokonce i vlastní stáje s koněma.

A co nemá to se postaví.

Ke škole patří i les, louka a jezero kde se dá koupat. Plno místa kde se dá stratit a i hrát si.

Město za doupětem č1.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář