Falešná princezna

10. duben 2016 | 15.00 |

Dračí doupě má už plno krizí za sebou. Než přišla holka do doupěte tak tam byla princezna. Ta se vyklubala jako falešná princezna. To ale drak nevěděl.

Falešný princezna využila ranetilnosti draka a svý dcery aby jí drak zachránil před temným rytířem a zároveň se vloupávala do doupěte kde byl schovanej poklad. Přitom používala každý lži a lsti. Dokonce i svý vlastní dcery. Předstírala drakovy že ho má moc ráda a že s ním chce být až bude vše v pořádku. A tak se drak vydával pořád a pořád do světa bojovat za falešnou princeznu.

Přitom neviděl jak mu kradla poklad. Vždy když se chtěl kouknout do svý pokladnice tak ho líbezně přelstila. Falešná princezna šla dokonce tak daleko že po drakovy chtěla aby jí celí zámek pořídil. I to drak chtěl udělat a koukal se na svých cestách jestli nějakej najde a dokonce pár kandidátů našel. I jeden pro sebe. Ale pro princeznu se ho vzdal.

Když princezna potřebovala někam odletět, tak si vždy draka zavolala aby pro ní přiletěl. Draka to rušilo být takhle poskokem, ještě když princezna nikdy nebyla v čas u něj. Nešlo mu o deset minut, ale až hodinu na ní čekat mu přece jen vadilo. Přitom měl sám co dělat. S rytířema bojovat a jeho poklad zvětšovat. Poklad určený pro dobrý skutky a lepší časy. Ano lepší a ne horší. S pokladem chtěl zlepšit všem svým životy. A teď ho falešná princezna tajně okrádala a zneužívala.

Dlouho to trvalo než to náš drak zjistil, celí svůj poklad přitom stratil. Pak se drak do svýho doupěte ztáhnul a všechny vrata pozavíral. Ale zamknout se nemohl. Bylo to poučení pro draka. Zlý a brutální. Dlouho na tom bude ještě kousat. Ale alespoň mu princezna nestačila mstít hlavu aby se královnou stala. To už totiž nestačila.

Drak v plamenech

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář