Armáda nechápavých č1.

12. duben 2016 | 15.00 |

I když je město za doupětem a dračí doupě dobře schovaný tak se dá pro každýho najít. Proti životnímu stylu draka a města je dost lidí. Na draka mohou taky útočit pokaždý když opustí město nebo doupě a letí pryč.

Drak skrz jeho výlety zjistil že existuje armáda nechápavých. Její jednotky a pomocníci útočí na draka a zkouší i město za doupětem najít.

Ale i když drak je braný za hrdinu, tak to neni. S každýho boje co nemůže vyhrát se stáhne jakmile jsou jeho lidi v bezpečí.

Do dnes takhle přežil i když byl raněn.

Armáda nechápavých chce tohle ukončit a nedát mu šanci se stáhnout. Chce zničit město za doupětem a vládnout. Kdo stojí za touto armádou drak sám neví. Nikdy se nedostal skrz ten jejich komplikovanej systém. Systém co funguje jen kvůli tomu protože tomu vojáci věří, systém co kolabuje když se lidi proti tomu otočí. Ale to je u každýho systému. Tato armáda je silná. Dokáže velkou částku světa dobýt a to taky už udělala. Skrz jeji velikost se ale taky rozpadává a bojuje proti sobě. To dává čas klidu městu za doupětem. Ale jeden kousek týto armády se posledním časem začala velice moc soustředit na draka a jeho okolí. Srážce mezi tima dvouma stranama se asi nikdo už nevyhne. Kdo bude bojovat a kdo uteče? Co vůbec tato armáda nechápavých vlastně chce? Moc, peníze, otroky a vlastně vše co k tomu patří. Chce vládnout nadevším.

Bez obrázku, ten chybí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář