Dva draci realita a fikce

13. duben 2016 | 15.00 |

Realita a fikce jsou pokročilým časem k sobě bližší a bližší. V doupěti to bylo vždy téma, tajný téma. Proč tajný? Protože to může být komplikovaný a když si nedá někdo čas se s tim dát do rozparu, tak to nepochopí. Reální život a fikční život. Kde jsou hranice? Ty jsou plynulý.

"Bratře. Jen s otevřenýma očima je tolerance, akceptance, mír a svoboda.""Mluvíš zrovna o městě za doupětem? Protože tohle je nějak doopravdy jen tam a venku je to jen fikce když to rozebereš," odpový ohňivý drak bratrovy.

Oba ví že jen poučení z mynulosti pomáhá. Dlouhý diskuze a pravda. Jenže pravdu si vyloží každý jinak. Přitom existuje jen jedna pravda.

Proti armádě nechápavých se drakovy bojovat nechce. Je jich moc a nic spravedlnýho za tim nevidí. Stahuje se jen na sebeobranu a jelikož ho a jeho doupě nenachází tak musí jen svý milý chránit co žijou mimo doupě nebo městě za nim.

V doupěti se realita a fikce míchá jako u každýho u nás. Jen si to tam přiznávaj a stojí k tomu. My lidé mimo si to nepřiznáváme. říkáme toto a na druhý straně ono. Pravda a lži, realita a fikce se tu mýchají. Jen si to nepřiznáváme. Drak to ví a zkouší ignotovat. Jen to nejde když někdo o tom chce diskutovat.

Bratři jak rozdílní jsou, k tomuhle tématu podobný přístup mají. Ten jeden v klidu, ten druhý ohňivě, akčně v pohybu. Oba vždy v rozparu.

Ale nikdo neví jak přesně na to. Jak s realitou tak fikcí. Co když fikce je realita? To přeci může být pravdou. Každopádně je realita plná lží a zrady, plná podvodu ale i lásky, podpory a pravdy. Podle toho na jaký straně člověk stojí. A tak tohle je a bude nekonečný téma na plno povídek, plno realit.

Drak tak svý perutě roztáhne a do firtuality odletí. Odletí hledat další informace, jen informace. A i svou reální lásku.

Její oči kouzelný. Její krásný úsměv co uvolní. Její ..., vy už víte;-)

dva draci ph

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář