Fikce ale realita

16. duben 2016 | 15.00 |
› 

Tohle je věnovaný článek. Né určité osobě ale několika. Plno lidem. Přesněji holkám. Ale i kluci by se měli nad tím zamyslet. V mý mysly jsem stejně u někoho.

"Milovaný tati, já ti chtěla jen za to poděkovat, že na mě tak dobře dáváš pozor."

"Pozor! Jde o kluky. To znamená, když mi bude 14, tak kluci v mý třídě mě budou popisovat jako couru, kurvu, děvku a plno dalších věcí. To je jen legrace pro ně, samozřejně. Něco co kluci holt dělají. Takže si nebudeš dělat starosti. Možná si to dělal sám, když jsi byl mladý a pokoušel jsi se tak imponovat jiným klukům. Já jsem si jistá že jsis u toho nic nemyslel. Přesto. Některý lidi tento vtip nebudou chápat. Budou to kluci co jejich ruce do mých kalhot strčí. A i když řeknu ne, tak se budou jen smát. Neni divu že mě pak znásilní. Znásilní mě syn toho týpka s kterým si každý víkend chodil na fotbal. Ten týpek co vždy dělal urážlivý vtipy. Ale byly to přece jen vtilpy ne? Tak jsi se tomu smál. Kdyby si věděl že mě jeho syn někdy znásilní tak bys mu řekl aby byl sticha a přestal s tim. Protože jeho syn, co to taky slíchá se s krz to stane mým problémem. Jednoho dne potkám svýho perfektního kluka. Kluka s dobrou prácí. Ale někdy přestane být mým perfektním klukem. A já nevím proč. Ale lemu to je moc se vším. Tak mě nazívá děvkou a následující dem mě mlátí. Jednoho dne mě skoro zabije."

Tohle psát je drsný. Je to ale realita naší společnosti. Etika má přes 100 známých a tohle se týká více nebo méně - X X X X X X X - každý X stojí za jednu holku etiky který se to týká. Zamyslete se jestli máte správný názor u slova NE a co se týká obtěžování či znásilnění. A taky co se týče slov a popisů. I nějakých pomluvy bez pravdy. Zamyslete se. Pro vás X, pro tebe holko. Ve vzpomínkách.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář