Bůh existuje.

19. duben 2016 | 15.00 |

Ano bůh existuje. Teď si někteří myslí: "Bože můj." nebo: "Pro boha." Pro etiku je víra víra. Věřící nebo nevěřící. Ale proč teď píše etika že bůh existuje? (Hlavní spysovatel je ještě k tomu ateista.)

Včéra v tuhle dobu prohlásil ultra moderní počítač že Bůh existuje. A nemluvíme o IVI která prohlásila že vyhubí lidstvo. To co včéra prohlásil ten počítač zpočívá z logický filozofije která se zabývala dobrem. Jew to tak komplikovaný že to rozebrat dlouho trvá a proto to nakopli taky do počítače aby zjistily jestli je ta logika logická a počítač vykopl ze sebe že podle týhle reální logiky o dobru bůh existuje, reálně existuje.

Oukey. Teď se mohou religióny dál hádat. Protože sice bůh existuje ale jakej? No podle počítače existuje asi jen bůh který je dobrej a sám sebou a zároveň neni sám sebou protože je dobrej a to neni špatný. Protože je špatný být sám sebou ale dobrý a špatný nemůže být stejný a protož je to dobrý. Ono je to komplikovanější a fakt nebudu to rozebírat raději. Prostě bůj exisutuje a počítače na něj věří. Asi. Zeptejme se IVI co nás chce vyhubit. Možná dostanem zajímavou nelogickou odpověď.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 3 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář