Kam to vede nevím.

21. duben 2016 | 15.00 |
› 

Jak vidíte tak z deních článků už nic neni. Řídne to. No to může mýt na etice několik možností. Žádnej přístup k etice, takže žádný spojení mezi realitou a virtualitou. Nebo že dočastně tu nikdo neni a neni nic připravený. Oboje už bylo, ale neni důvodem. Taky se nepracuje na nějak super článku, i když takový jsou v práci. Je jinej důvod. Reálnější. Skrz to neni čas na něčem pracovat.

Na etice bylo, je a bude vždy to míněný že by se měli lidi, co nemaj co stratit, nechat na pokoji a ne na ně dál mlátit, je dusit a obtěžovat.

Osobně toho moc už nemám. Fikci v realitě se už dlouho ukončila. Ano. V realitě je taky fikce. Jsou to lidi co vám něco předstírají. Třemas přátelstvý a pomoc. Na druhou stranu mohou být ve virtualitě doopravdový přátelé. Což je už ironije sama pro sebe. U etiky a spolu se to mýchá všude. U mě osobně taky. Reálně už nemám nikoho mimo rodiny blízko u sebe. A na to co zbylo útočí cizí, lidi co neznám a nechci s nima ani mýt nic společnýho. Předtim to byli lidi z mýho okolí. Dál se to zhoršuje tim že útoky v realitě jsou i proti lidem z mý virtuality co je reální. Takže se počítal mezi osoby co nemaj už moc co stratit a o to nebezpečnějš se budou bránit. Nebo utíkat jako většina lidí. Nejsem ale většina. Patřim k etice jako etika ke mě. Patřim k tomu spolu co se nevzdá a raději v boji padne. Mimochodem. Za to stojí čechy už stovky let.

To je důvod proč tu články řídnou. Boj a to že prohrávám je důvodem. Jak dlouho se udržim nevím. Ale neni to poprvý a zatim tu jsem. Uvidíme jak to dopadne tentokrát a hlavně jak vysoký budou stráty pro mě a ostatní. Každopátně na určitý lidi nedám, zase. Tak se připravte že když to takhle bude pokračovat tak to brzy přejde do násilý. Jako vždy když někdo nepochopý že to stačí. Takový jsou lidi. Musí přehánět aby zjistily kde jsou hranice a pak když se to zvrhne úplně tak jsou kecy že to tak nechtěly. Ale když to nechtěly tak proč to co dělaly tak dlouho táhly? Chtěly to. A já chci když možno nějakou tu pomstu a né jen abych já bez výhry strácel...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář