Město za doupětem č2.1

30. duben 2016 | 15.00 |

Město za doupětem má velkou holčičí akademiji. Původně byla postavena jen přední budova stejně jako speciální centrální základní, středoškolská a vysokoškolská škola mimo centrum města. Na kraji města měli mýt holky klídek pro sebe a učení. I když škola stála jen kousek od druhý školy byla brzy moc plná a postavila se větší moderní, bílá budova za ní. Tim se stala škola další velikánskou školou a to jen pro holky. Vše je zaměřený jen na ně. Jak výuka tak i předměty. Ďívší škola spolopracuje dohromady s speciální centrální základní, středoškolskou a vysokoškolskou školou.

Postavení školy nebylo rozhodnutí města ale dračího doupěte. A první žákyně nebyly ani z města ale z jiných oblastí země. Rychle ale i dívky z města chtěly do týto školy chodit a tak počet žákyň rost a druhá budova se stavěla už na rozhodnutí města.

Nikdy nepadla otázka proč tato škola byla postavená jen pro holky. Jen výsledek byl pro město tak úžasný a překvapivý že dodatečně podporují scela rozhodnutí doupěte.

Škola je stejně jako speciální centrální základní, středoškolská a vysokoškolská škola připojená na městký rychlometro a klasický metro, tak žáci s celýho města se rychle a bezpečně dostanou do školy.
Zdroj: http://etika.vzpomina.cz/555-mesto-za-doupetem-c2.html

Zdroj: http://etika.vzpomina.cz/555-mesto-za-doupetem-c2.html

Zdroj: http://etika.vzpomina.cz/555-mesto-za-doupetem-c2.html

skola4

Město za doupětem č2.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář