Holka nad městem

5. květen 2016 | 15.00 |

Dívka mladá s dlouhýma vlasama sedí nad městem v noci. Výhled daleko a krásný na její město. Čas dlouhých prázdnin přichází. Čas zkoušek a závodů je ještě blíž. Učila se co mohla a přitom žít nezapoměla. Tak vysoko nad městem a všema lidma s touhou o po dračím doupěti vzhlédne. Proletět s drakem by tak moc chtěla, na jeho hřbetu skrz vzduch a město prolítávat. Najíst někam zajít a trochu pokecat. Nic víc jejím přáním, než ho obejmout, není.

Ale teď tu nad svým městem sedí a její dlouhý vlásky ve větru jako vlajka vlají. Má je ráda jako draka kterýho ještě nikdy neviděla. Jen povídky o něm zaslýchala. Co je pravdou neví. Jen to že nad ní stráží to jí je jasný.

Dnes snad o něm snít bude. Snít o tom jaký by to s ním tak v jejím městě bylo. Sen krásný a milý, přesto pro ní tak moc daleký.

A proto bude snít dál, než se jí tento sen splní. Snad jí pak i doubrou noc její dráček popřeje než se do svýho pelíšku zatulí a v pokoji o něčem jiným pak snít bude. Brzy ve škole zkoušky bude mít a pak i ona na závodech se s jinýma měřit bude. Bude svý kamarády povzbuzovat, bude jásat když vyhraje, bude smutná když prohraje.
Zdroj: http://etika.vzpomina.cz/570-holka-na-schodech.html

Miku_city_night

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Holka nad městem itzumi 06. 05. 2016 - 12:43