Město za doupětem č2.3

6. květen 2016 | 15.00 |

Další škola ve městě. Není jako ty jiný jmenovaný školy na kraji města ale je přímo ve městě. Je zamířená na mladý školáky. Tato základní škola neni nějak impozantní a rychle v panelovým stylu postavená. Má ale jako včechny školy taky možnosti sportu pro žákyně a žáky. Vybavení má moderní ale jen základní. Tichto škol je ve městě několik. Přesně 4. Východ, jih, západ a sever. Pojmenovaný podle toho v jaký části od centra města stojí.

skola2

Ale město má ještě další základní školy co doplňují. Jsou později postavený a trochu dál od centra. Proto vypadaj taky moderněji. Tyto školy jsou očíslovány jako první, druhá a třetí základní škola. Čtvrtá se nepostavila protože za její území se postavily rovnou tři školy, či akademije. Takhle má město za doupětem dohromady sedm základních škol a každá má minimální kapacitu 1000-2000 žákyň a žáků.

skola3

Samozřejně u tolika žákyň a žáků je na školách i plno učitelů a profesorů. A nejen to. Jídelny jsou standartem stejně jako vlastní zdravotní sestra, elektrykář a domovník. I pořádný hasící zařízení je ve školách samozřejný. Všechny budovy mají gigantický sklepy co jsou přes dvě až tři poschodí kde je plno domovní techniky a sklady, stejně jako šatny a opravny. Organizace škol je jako v malým městě.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář