Město za doupětem rádio 7.5.

7. květen 2016 | 15.00 |

Město za doupětem má taky dvě strany. Lidé a školy z města se o druhou stranu staraj. Aby město bylo perfektní tak existuje ještě jedno město. Mrtvý město. Je opuštěný. Ale studenti v něm mohou experimentovat, stavět a bourat. A v rádiju dnes hlásí co školy zase provádět budou. Ano závody a speciály. Dárek boje, krve, potu, česti. Vlastně jen hry. Ale všichni dávaj vše co můžou, jako by šlo o život. Vše běží i v televizi a lidi milujou tyto závody. Každej se vyřádí po svým.

Člověk by si myslel že je ve městě vysoká kriminalita ale tak to není. Vážný porušování zákonů neni. Žádná vražda, žádný únesy nebo zneužívání dětí (ty se umí na to dost bránit:-D ). Občas se někdo popere a tim to hasne. Lidi maj i míň stresu. Všichni něco dělají a zároveň maj vystaráno. Skrz vyvynutou logistiku ve městě pracují všichni taky míň než kde jinde. Firmy ve městě se nekoukaj na to co nejvíc si vydělat a nahromaždit bohatstvý ale být nejlepší. Jako školačky a školáci na školách to na závodech vždy ukázaj.

Dradio

Z rádija je slyšet: "Radujte se, bavte se. Letos závody se pro holku budou konat. Pro našeho padlýho anděla co se k drakovy přidala. Bude se pro ňí bojovat." A dály hlásí DJ´ka: "Holko nevzdávej se! Jsme s tebou!" A v rádiju zahraje písnička naslouchej svýmu srdci.

DJDradio

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář