Víkendovej vílet (Vivi)

8. květen 2016 | 15.00 |

A byla tu neděle. Holky ze všech škol a akademijí byli celí víkend na "exkurzy" za městem. Zkoušely svý nástroje pro speciální soutěže a hlavně si užívaly prvního sluníčka. Pro někoho mimo doupě je holčičí zábavný vílet dost podivuhodný. Jaká holka si taky hraje s tankama který mají plnou výzbroj. Mladictvo z města za doupětem to ale dělá. Ve městě vlastně neixistuje žádná armáda. Je chráněno doupětem ale to slábne a mladictvo z města se strachuje že pořádnýmu útoku neobstojí a doupě padne. Tak si začly hrát. Vlastní zbraně a hry jako trénink. Závody na konci školního roku ukazují jak silný město může být.

Normálně by šly všichni do psychyatrije protože mimo město tohle chování nikdo nechápe. Ale mimo město jsou vraždy. A i na dětích. To ve městě ale neni. Asi dělaj něco dobře;-)

Holky svůj test zbraní využily nejen na to aby se projeli než dostanou řidičák a mohou i ve městě jezdit ale hlavně aby se dostaly mimo město a na slunci se opalovaly, u jezera se koupaly a hlavně se pobavily. Jedno jestli holka co sedí pořád u počítače nebo holka co sportuje, tady jsou kamarádky, jeden tým a všichni stejný. Každá umí něco a jen kombinace jejich schopností je to co jim přinese vítěztvý. A když ne tak to byla jen hra při který dali svý nejlepší. Stejně každá z nich doufá vyhrát.

Ale nejdřív přijdou zkoušky, pak závody a vysvědšení a na konec velká událost boje která se přenáší i v televizi města za doupětem. Holky jsou hrdý a bojují podle mota: "Čest tomu, komu čest náleží."

All_Girls_u_Panzer

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář