Spopečnost č1

9. květen 2016 | 15.00 |
› 

Ani nevim kam tento článek vlastně zařadit. Čte se jako fikce ale pžitom je to realita. Realita co nechceme vidět nebo nevidíme. Netýká se to všech ale každýho tak nějak trochu ano. A aby jsme to neviděli tak hledáme někoho s kým budem a tak přehlídly co se vlastně děje všude kolem. Alespoň chvilkamy. Jak se o tom už píše na etice, v dračím doupěti, článkách o mobingu, násilí, prostě na plno článkách na etice tak žijem už v podivný realitě. Realitě společnosti co manipujuje vše co se dá. Hlavně sebe. Sny jsou v pořádku. Nesou nás dál. Ale obelhávat všechny kolem sebe a tak je podvádět v životě má být co? Jen kvůli penězům co po smrti stejně zůstanou tady, moc co taky po smrti přejde do rukou jiným nebo majetek který taky po smrti si nevezme nikdo sebou? OK dokavať člověk žije tak s toho má lepší život. Lepší život na zádech jiných. Přitom můžem mýt všichni lepší život bez mobbingu, násilý, týrání a podvádění jiných. Mohu začít kdekoliv. Ale to by tu teď tento článek explodoval.

Ne začnu s někym jiným. Kdysy se psal článek co se týkal emo-stylu a to že i tento styl se časem nejen rozšířil ale i změnil. Ale základ zůstal pořád stejný. Něco podobnýho se týče i nových článků o nový generaci. Zajímavý je že tyto lidi vlastně žijou nejen v jiným stylu ale mimo míru aktuální společnosti. Nechtěj se nechat skazit nějakýma politickýma blábolama. Dřív to byly pankáči ale ty nanabízí řešení. Ty jsou proti společnosti a proti všemu ale jak to zlepšit neřeknou. dá se říct že to neví. Naopak lidi ve stylu jako je emo nabízí řešení. Nejsou proti práci nebo nějaký politycký směry když lidem pomáhaj a nejsou jen k tomu aby se vykořisťovaly lidi. Jsou pro sociální a spravedlivou společnost. Spravedlnou podle jejich stylu a ne co se propaguje v naší společnosti. Bojují a prohrávají. A to jen protože časem plno lidí chtějí prostě plno peněz, majetku nebo moci. A to kvůli tomu že naše společnost nám ukazuje falešný obrázek úspěchu.

Úspěch naší společnosti znamená pro kluka či chlapa třebas že od jiných neixistuje ne. A už vůbec ne od holky. Jakmile přijde ne tak se musí dotýčná osoba diskriminovat což znamená mobbign v práci, společnosti a škole (holka nechce s klukem chodit tak prohlašuje že je kurva, ehm je panna? Tak nemůže být kurva.). S tim si lidi posilujou svý mýnění o sobě a svým úspěchu. Přitom je jejich úspěch postaven jen na ramenou tich krerý obelhávaj a podvádí.

Pro holku to znamená to samý, ale ve dvou možností. První možnost je jednat jakoy chlapy, kluci a tak poňižovat jiný a druhá možnost je se přidat k chlapovy co má tento úspěch. Co pro holku znamená být pořád krásná a líbit se každýmu. I na sexuální stranu.

Tohle myšlení naší společnosti zase podporuje chlapy staršího věku a velkýho úspěchu si brát ženy/holky co mohou být jejich vlastní dcery nebo dokonce i vnučky.

Starěí úspěšný ženy zase berou rády mladší muže na svou stranu.

Zajímavý je že tohle naše společnost toleruje a akceptuje jen u úspěšných lidí a jakmile se dva najdou co se maj doopravdi rádi tak to v pořádku neni když tento úspěch jeden z nich nemá.

Dále tohle chování podporuje pedifily ale tohle způsobuje naše společost ještě skrz jiný životný styly. (být pořád mladý a být jenom s mladýma, být s dětsky vypadajícím člověkem). Tady hraje psychologije velkou roli a reklama.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář