Drak :3

10. květen 2016 | 15.00 |

Dračí doupě už je dýl jak opuštěný. Dřív tam bylo více draků, dračic, plno zvířátek, holek a i kluků. Nyní je drak docela sám v doupěti. Sám se svým bratrem, svým druhým já. Občas se oběví nějaký zvířátko co už v doupěti bylo, ale většina je pryč, pár jich padlo pro doupě a město za ním. Drak při svým lítání pozná plno nových a jiných lidí, ale s většina jen pracovně. Pát pozná i při privátních poletech, pár co s nim více promluví, co se s ním proletí. Mynulej rok se tak víc seznámil se čtyřma holkama který s nim večer vždy do doupěte zalítly. Jedna ho dokonce našla sama a ne on jí. Z těchto čtyř už jen dvě maj pravidelný kontakt s nim, i když řítký.

Drak v doupěti na všechny myslí, stýská se mu, nechce mýt samotný. V doupěti je často teď ticho, je jako vymřelý. Doupě chrání sám a doupě opustit se mu nechce, jeho čest mu nedovolí město za doupětem bez ochrany nechat. A i přes to často opuští doupě. Svý milý co má mimo město tak chránit chce. Nálet za nálatem dělá, jedno jestli prohrává. Plno náletů i proti armádě nechápavých má zasebou. Rychle udeří a zase zmizí a jen když chránit svý milý musí neustoupí. Sám ví že v týto válce nikdo vyhrát nemůže. Na konec stejně všichni prohrajou, to on ví. Už toho dost stratil. Jen armáda nechápavých si pořád myslí že když draka porazí a město dobijou tak zvítězí. Nevidí kolik obětí tato hloupá válka všem přinese. Nechápou že město za doupětem jen svůj klid chce.

Drak se sám už zase vyzbrojuje. Další boj otevřít. Jako by jich už nebylo dost na něj. Ale armáda nechápavých roste a zase víc jeho město, doupě a milý ohrožuje. Tak chce na nový oddíl nechápavých zaůtočit a možná tak tyto lidi od války proti doupětu odradí. Mluvit s nima nemá cenu. Tolikrát to už zkoušel a jen za vtipálka a blázna ho berou. Jenže kdo je blázen. Ten co začne válku proti tomu co nechápe a nebo ten co se jen brání a svý milý chrání.

dragoneye

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář