Grilování v práci

14. květen 2016 | 15.00 |

Tak se před pár dny grilovalo v práci. No já o to zájem neměl. Stejně by to vypadalo jako posledně. Každá skupinka sedí jen se sebou dohromady a tim to hasne. To sem měl něco důležitějšího co dělat. Tak jsem přišel pozdějš. A co bylo vidět. Všichni jen s tima co jsou tak jako tak celou dobu pohromady. I šéfové. Jen já to tam prolítnul skrz všechny stoly. Takže jako posledně.

No přišel ke mě velkej šéf, je trochu tlusčí, a řekl: "Pane ** dejte si taky něco k jídlu z grilu." A já na to: "Já nenásleduju horlivě každýmu." A on na to: "Zase jako vždy velice milý." "Jop," a plus to že lituju toho že jsem podepsal tu poslední smlouvu s nima. Jako vtírávat se tam nebudu. Prakticky jsem duševně s tou firmou už dávno skončil a ze šéfama stejně. Jde mi tam už jen a jen o peníze. Neni jich extra moc. Vystačí. Mohle by být hůř;-)

Všichni tam žrali a naši šmejdové dělali taky to svoje. Takže klasika. Nějaký to "společný" existovalo jen skrz to že tam většina lidí byla ale tim to taky haslo. Nepoznali se víc a tak to jednání proti sobě bude pokračovat dál a nebude nic s prácí dohromady. Každej pro sebe a to je vše.

Nejvíc jsou asi lidi semnou společně. Přitom tam o to nestojím. Dost podrazů mám už za sebou. Ze strany šéfů. A proto taky ty kecy odemě. I to že jim klidně řeknu že nechtěj vědět co si o nich myslym.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář