Dospělý - nedospělý

5. červen 2016 | 13.00 |

Nevim kam to zařaďit u mě a dlouho jsem byl v rozporu to zveřejnit jako něco osobního. A když se to tu oběví tak tu nebudu. Budu pracovat a budu kecat. Možná i o tomhle. Ne spíš o jiných sexuálních věcích co se mě netýčou. Ale teď něco co se stalo každej týden tradicí. Jako odměnu že jsem v klidu a neotravoval dostanu zbytky rozdavený čokolády kterou spracováváme na něco jako palačinky.

Každá holka u nás žárlí na to že s toho nestloustnu a kluci to berou jako perverzitu. Jako kdyby byli lepší. Často poslouchám věci kde řeknu že je to moc informací. Ale když se nad všim člověk zamyslí tak přijde k tomu že to patří k sexualitě.

Na otázku co bych bral raději, jestli kamarádku nebo tu čokoládu, neboli jestli by kamarádka mi řekla ona nebo čokoláda, pro jedno se musim rozhodnout, jsem řekl jen že je to těžký. Nakonec beru oboje. Čokoládu na kamarádce. To zarazilo všem dech. Co očekávali. Znáte přeci ty čokoládový vajíčka pro děti. Kolem čokoláda a uvnitř něco k hraní. Tak by byla i má myšlenka u rozhodnutí mezi kamarádkou a čokoládou. Čokoláda na ní (kolem) a uvnitř ona na hraní.

Tohle je sexualita. Někteří říkaj že je to prasárna ale uvědomte si že čistej život neixistuje a tim pádem už žádná čistá sexualita. Jen hygiéna existuje při sexualitě. To znamená že před všim by mělo být vše čistý. Nějak tak.

Kdo to bere jako pervézní z př´´itelkyně nebo přítele lízat čokoládu tak neví o co přijde. Jinak to máme z dětstvý. Kdo si už neolizoval svý prsty od čokolády? To je základ týhle sexuality. Tak když mohu prsty olizovat, lžíci olizovat tak mohu i kamarádku olizovat a ona mě.

Tentokrát to byla čokoláda, příště něco jinýho. A i tohle popíšu někdy přesněji. Nevim jestli jako povídku, představu, pro vás. Jako návod. Nebo jen jako nějakej popis. Sice vim o pár lidích co tu čtou co by si přáli ale nevim jestli jim vyhovim s tim zveřejněným nějakých lákavých představ.

Dejte mi trochu času. Nesmělost je taky moje. Jako vše jiný. I ta drzost. Jsem vše a nic.

Sex jede lidem. Ale je nudnej když jedete pořád jen na jedno kopyto a nezkusíte nic novýho. A teď se vsadim že o mě něco myslíte co nezvodpovídá pravdě. Neva. Pát ví co je pravdou o mě a pro ostatní jsem tim kterýho si představujou. Cokoliv a nic.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Dospělý - nedospělý hroznetajne®pise.cz 05. 06. 2016 - 18:06
RE(2x): Dospělý - nedospělý etika 07. 06. 2016 - 22:58