Na klínu holky

11. červen 2016 | 13.00 |

Drak přiletěl za svou holkou. Přiletěl celý unavený. Celou dobu pracoval a lítal. Ale nechtěl aby holka viděla jak unavený je. Chtěl aby si času s nim užívala jak chce. S pokecem, procházkou a smíchem. V pokoji a klidu. Se sloníčkem na neby, s teplíčkem všude. S létem všude kolem.

Na jedný louce si sednou. Krásný a zároveň chyba draka. Je unavený. Nespí jen protože neni v klidu ale v pohybu. Ale teď jak spolu na louce sedí únava na něj ještě rychleji leze. Aby to přehrál tak ze srandy si na klín holky lehne s myslý že to v pohodě vzládne.

Holce to nevadí, draka tak blízko mít. Její klid dá drakovy zbytek. Jeho únava ho přemine a na klínu holky usne. Jak nevinej, jako šípková růženka spí na klínu holky. Přitom to nechtěl. Vzácnej čas s holkou chtěl vzůru prožít. Ale holka sedí na louce a nechá draka na jejím klínu spát. Dlouho spát. Ani se nehne aby ho nevzbudila. Přitom drak spí tvrdě a vůbec nic nevnímá. Je poznat že holce moc důvěřuje. Jinak by tak mírně nespal.

Přejde dlouhej čas než se drak vzbudí. Den pomalu uplívá. A jak to drak s otevírajícíma očima tak vidí tak se lekne a rychle z klínu holky vztane. Zeptá se jí proč ho nevzbudila? Ale odpověďi se nedočká. Holka se na něj jen nesměle usměje s tim že to bylo hezký jak drak na jejím klínu v klidu odpočíval.

V klidu to má pravdu, v klidu drak už dlouho nespal.

drak na klínu holky

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář