Dva draci 6/7 2016

5. červenec 2016 | 15.00 |

V doupěti nikdo neni. Je prázdné, všude klid. Ve městě za doupětem je krásně. Slunce svítí, lidi pracují nebo si užívaj svýho volna. Žáci na školách se už moc neučí. Zkoušky končí a teď už jsou přípravy na závody a zábavy co při závodech bívají. Úplně krásný den.

Ještě.

Ale před doupětem nad lesem se něco děje. Rychlí let. Jako dvě stíhačky letí draci zpět do doupěte. Letí? Ne. Pronásledují se. Něco neni v pořádku. Blíží  se vchodu doupěte moc rychle. Ohňivej drak je ve předu. Pronásledován druhým. Oba plnou silou letí. Rychle, rychleji.

Do doupěte vpálí. Ohňivý drak to s tim přistáním nebral vůbec elegantně. Spíše to vypadá na úraz. Neni divu. V pacce má chlapa, kterýho celou dobu držel a který teď na zdi opřený leží. Druhý přistál líp ale než něco stačí říct tak se ohňivý drak k němu otočí. Vypadá naštvaně. Druhý mu přesto ještě řekne: "Bratře nedělej to!" Mezitim chlap kterýho drak přinesl vztane a zbraň vytáhne. Chce na draka zaůtočit. Ten se otočí a drápem chlapovy dlaň prorazí. Černá aura se kolem něj objevý. Nadechne se.... "Ne nedělej to!" Křičí druhý. Ale ohňivý neslyší a tak celý doupě zplamene ohňem. Chlap a vše před drakem se proměňí v popel a na východu směrem město za doupětem vznikne ohňový výbuch.

Lidi plameny z doupěte vidí. Zhrozí je to. Tohle ještě neviděli. V doupěti ohnivý drak, nyní i s černou aurou, řekne: "Patřil k armádě nechápavých." Druhý: "Proto ho nemůžeš ...", ohnivý ho přeruší. "Zapoměl si co dělají!? Holku kvůli..." zmlkne otočí se, "Nestůj mi v cestě když jsem naštvaný."

Ve městě se ozve poplach, sirény varují před nebezpečím. Lidé z města a i školáci ví co se nyní stane. Těžká dělostřelba z úkrytů u doupěte se oběví a na doupě zamíří. Vše zcela automaticky skrz poplach. Ohrožení města nastalo. Nikdo neví jestli doupě zrovna padlo. Jen velký plamen byl vidět jako velký výbuch. Co nyní dál  bude nikdo neví.

dva draci ph

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář