Na cestách

26. srpen 2016 | 21.00 |

Ti co tu jsou pravidelně tak viděli že se tu týdny nic nezveřejňilo. První důvod vyl že blog se rozmyslel jinak pracovat. Ale to asi bylo skrz druhej důvod. Pošítač co ještě používal win xp nechtěl skrz zrušenej suport skrz microsoft spolupracovat s novýma update jiných softwaru. Takže se musel pořídit novej pc. Ale ně nějakej. Lepší musel být. Ten novej jsme nechali už od hardwaru konfigurovat od dodavatele a software nahrát jen win10. Vše ostatní konfiguruju já. Ehm, tak nějak.

Po týdnu novej počítač došel. Tak jsem dva dny později začal s konfigurací. Nejdřív s win10. Už to trvalo pár hodin. I když to bylo furt to samý. Chcete posílat data k microsoft? Ne. To asi u 20 aplikací od win10. Možná víc. Jediný co se založilo bylo onlinekonto u microsoft. Jinak jakoukoliv komunikaci nechci. Nepotřebuju moje data s etiky jinde než na etice, nepotřebuju data přátel jinde než u mě. Jde o důvěru.

Až příští den jsem začal s instalací dalších aplikací jako je antivirák, tentokrát placený, dál firefox a jiný aplikace který jsou volně v internetu přístupný. Ale ne vše. Pár věcí nenajdu nebo mi nevystačí pro to co na pc dělám.

Když jsem byl hotovej a mohl pracovat na etice tak ...


... tak jsme jeli pryč. Čekala mě dlouhá cesta. Během 10 dní 2800km a pár plánovaných srazů. Jak to s tima dopadlo povim příště. Jen řeknu. Rok plánování a ... vydržte.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář