Na cestách stazy 2016

27. srpen 2016 | 16.00 |

No rok plánovaný zrazy na který jsem měl mýt dva týdny a na konec vyšlo že budu mít jen 6 dní. Půlku času znamená taky jen půlka srazů. Takže ze šesti plánovaných srazů se už muselo předen pár odříct. Přesně 4. Takže zůstaly v plánu jen dva.

Teď se někdo bude ptát proš jen dva. Půlka času, půlka srazů přeci. Ano. On přišel k tomu jeden rodinej sraz, co mi byl velice důležitý. Sestřenku co jsem už léta neviděl jsme chtěli v Praze navštívit. Proto zbylo místo už jen na dva jiný srazy. Ještě dodám že vozim dost techniky sebou. Ale ta mi byla tentokrát na prd. Spletl jsem ládovačky a tim páden jsem nemohl nabýt vibitý baterky.

Takže nejen méně času ale i selhání v přípravě a tak bez techniky. To byl můj dobrej začátek. Teď jen doufat že holky budou mít lepší přípravu jak já. Ehm jasně. Jako by to bylo někdy jiný. Očekával jsem problémy jak na cestě tak eventuelně na místě. Ještě vzpomínám na kamarádku která mě nenašla a přitom jsem omylem stál skoro před barákem. Hlavně že mě všichni na vesnici poznaly. Díky jejímu pochlubování a popysu. Ten styl se nedá doopravdy přehlídnout. Ale ona to tenkrát udělala. Dokonce jela na kole kolem mě a nevšimla si. Po dvou hodinách mě našla její sestra. Nějak znám. Už u jinýho srazu mě vyzvedla sestra. Jiná si mě obědnala bez mýho vědomí před barák a když jsem čekal v autě tak na mě ze zadu bafla. Ještě že nekřičela: "To je přepadení, naval auto!"

Takže co mě ošekává tentokrát. Mořná jako posledně i na poslední chvilku odřeklej sraz. To se taky stalo. Holky musely do práce. Jedno jak se plánuje. Překvápka jsou vždy. Bere to někdo vůbec vážně?

OK dojel jsem a první sraz se odřekl kvůli potížím v to ráno co jsem měl vyrazit. Bezva začátek.

Tak druhej sraz. Na ten jsem dorazil. Hele něco na cestě jsem znal. Most co nebyl. Tak jsem musel jinudy. Ale označení stálo za nic. Většinou ani neixistovalo tak jsem si párkrát zajel. Ale nějak jsem to dokonce stihnul i včas. Ehm vyjel jsem taky něco dřív. Vyjímečně. Vim že musim čekat. Nikdo nečeká na mě. A než holka dorazí tak mám dvě možnosti. Čekat v autě, na autě, u auta a nebo poblíž se projít. Většinou všechno. Podle toho jak dlouho musim čekat. Nic jinýho nezbývá.

Ale sklamán jsem nejdřív nebyl. Holka přišla a já nečekal marně. Ale i to mělo háček. Musela pak do práce. To v plánu nebylo.

Sakra. No jo. Tak využijem šasu co nám zbylo.


Tak kdo z vás očekává teď sex?


No promiňte. Co jste zač? Milý lidičky, nic takovýho se nekonalo

Prostě byla procházka do lesa.....ehm do lesa? Nedělal jsem předtim s ní ještě vtipy stylu: "Ne že mě zavedeš do lesa a tam někde zahrabeš." No proč to musí stejně pokaždý dělat. Já se přeci nevyznám a lehce se stratim.

Na procházce v lese jsme kecaly, bavily se. Já šel tam kam mě ona vedla. Ona se vyzná a ne já. Tak kamarádko naviguj aby jsme se taky někdy vrátily. A nejen ty, ale i já. Když se člověk bavý tak čas utíká. Někdy jsme seděli na lavičce a kecaly dál. Ale pomalu bylo jasný. Moc času už neni. Práce bude volat. Sám to znám. A tak se sraz klonil konci. Nic extra pro vás nebylo. Žádný zvrhlosti. Jen klid, procházka a milý poznání. Škoda, protože já jsem plánoval víc času. A co teď s tim zbylím? No nejdřív na oběd někam. Pak samotná procházka. Ale ne daleko abych se nestratil. A někdy návrat. Hodně jsem přemýšlel. Taky byl na to čas. Byl jsem sám.

V Praze to zase běželo vše rychle. Rychle sem, rychle tam. Jediný co tak nějak vyšel jak byl plánován. Holky, kamarádky, znáte mě. Víte nemám moc času. Prosim myslete na to. Srazy jsou vzácný. Dělám to jen když je určitá jistota. Aby nebyly marný.

Jo jinak skrz to že nevyšel ten první sraz, měla babička štěstí. Dostala novej mobil.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář